Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? co tu się #!$%@?ło to ja nawet nie, nie wiem czy #!$%@? #wygryw czy nie.

Mamy nową praktykantkę od nowego miesiąca w dziale, ogarnięta dziewczyna, więc to akurat nie o głupocie niektórych #rozowypasek, a z racji że jestem team-leaderem, to musiałem z nią trochę dzisiaj przebywać, bo powiedziała HRowi, że może pracować od jutra a nasz menago nieobecny to jej robię końcówkę miesiąca na wejście w rytm i adaptacje.

Otóż posiada jedną charakterystyczną cechę. Mianowicie jest #!$%@? wyższa niż najwyższy facet w biurze. Skoro najwyższy ma około 190, to #!$%@? ona ma z 195 minimum, a ja jestem #!$%@? niskim karłem 170, więc pewnie komiczne to wyglądało jak oprowadzałem ją po piętrze, jak #!$%@? matka z dzieckiem. xD
Ale nie o to chodzi. Otóż cały czas miałem wrażenie, że chce mi wejść w dupę i mnie podrywa. No #!$%@?, łapanie mnie za ramię i mówienie, że mam marynarkę z przyjemnego materiału, albo lampienie i mówię o dosłownym lampieniu się we mnie jak jej coś pokazywałem i miała patrzeć NA TO CO POKAZYWAŁEM, a nie na mnie. I #!$%@? jeszcze na koniec dnia mnie #!$%@? przytuliła i podziękowała, za to, że jej pomagam Miałem wrażenie, że mnie zaraz podniesie, weźmie pod pachę i #!$%@? ze mną xD

Jak to się #!$%@? nie skończy jutro to będę musiał być niemiły i utrzymać relacje na poziomie pracy, już to dzisiaj chciałem zrobić, ale byłem tak oszałamiony że nie pamiętam jak dotarłem do domu xD

Opowiedziałem to różowej z myślą, że może da jakąś radę, oczywiście miałem z tyłu głowy wizję, że może ja namierzy i #!$%@?, ale śmiała się ze mnie. Co za ludzie xD

Nie wiem czy to jakaś fetyszystka czy co, myślałem że takie panny szukają raczej koszykarzy 210+ xD

Chciałbym żeby to była #pasta ale o dziwo nie jest xD

#korposwiat #pracbaza ##!$%@?
  • 52
@niochland: nie każdej dziewczynie zależy na wyższym facecie. Ja jestem kurdupel, ale dwie moje platoniczne miłości były ode mnie niższe o pół głowy xd Podejrzewam też, że dziewczyna być może "obniżyła standardy", bo mając te 190+ cm, niełatwo jej umówić się z kimś równym wzrostem lub wyższym od niej. Albo się podlizuje, bo jest nowa ( ͠° °) jeśli chcesz pozostać z nią tylko na gruncie
@niochland: Mam 174 cm, moja laska 188. Statystycznie takie związki są rzeczywiście bardzo rzadkie, ale to nie znaczy, że jako takich ich nie ma. I mężczyźni też różnie do tego podchodzą. Moją często podrywają tacy po dwa metry, ale zdarzyło się, że i tacy mojego wzrostu albo i niżsi.

Natomiast po tym co opisujesz... W ogóle rzadko która kobieta się tak zachowuje, nawet jak zobaczy swój ideał... Może ją pociąga to,