Wpis z mikrobloga

@badreligion66:

Strasznie wczoraj zachlałem. Piłem piwo z mojego browaru do piątej rano. Film mi się urwał jak leżałem pod stolikiem. Teraz mnie krzyż #!$%@?. Trochę się przespałem, ale musiałem wstać bo mam obowiązki. Mam partię w Sejmie. Niektórzy mówią, że nie można chlać jak się jest posłem, ale to nieprawda. Można, tylko trzeba wstawać na głosowanie. Na tym polega odpowiedzialność.
HrabiaTruposz - @badreligion66: 
Strasznie wczoraj zachlałem. Piłem piwo z mojego bro...

źródło: g123727_2268234600-1200

Pobierz
  • Odpowiedz
@badreligion66 Memcenowi ewidentnie #!$%@?. Odpalił Brauna, sondaże w górę, w firmie się dobrze wiedzie to i mu palma trochę odbiła. Nawet nie dziwne biorąc pod uwagę jakie zwierzęta siedzą w ławach sejmowych. Jednakże mocno niesmaczne
  • Odpowiedz
@badreligion66: Co by nie mówić, jeśli to prawda, to jednak kompromitacja, że wielki konserwatysta-patriota zamiast służyć ojczyźnie w godzinach pracy (w wolne dni mam wyjebongo w to co robi) to wali browar na drugim końcu Polski.
  • Odpowiedz
@MarcinDerk: ziobro zaskoczenia, ale konfiarze i tak będą do wielkiego sławka byznesmena walić konia, chociaż jedyne w czym on jest dobry, to dojenie tych frajerów na hajs xD
  • Odpowiedz
@mrKuaku: że Mentzen nie bierze udziału w głosowaniach gdzie większość to jakieś pierdy, nadania nazw szkołom i inne głupoty ... no złom jak hui
  • Odpowiedz
@Programista500plus: za te pierdzenie w sejmie dostaje hajs z naszych podatków. Nic tak nie wkurza jak walenie w ch. Swoich wyborców. Bywa że poslowie mają jakieś inne polityczne zajęcie, ale chlanie piwska nim nie jest. Ot cała konfa to przyglupy i nawet w takiej sprawie będą bronić pana memcena
  • Odpowiedz