Wpis z mikrobloga

Ja p------e co tu się o------o to ja nawet nie, nie wiem czy k---a #wygryw czy nie.

Mamy nową praktykantkę od nowego miesiąca w dziale, ogarnięta dziewczyna, więc to akurat nie o głupocie niektórych #rozowypasek, a z racji że jestem team-leaderem, to musiałem z nią trochę dzisiaj przebywać, bo powiedziała HRowi, że może pracować od jutra a nasz menago nieobecny to jej robię końcówkę miesiąca na wejście w rytm i adaptacje.

Otóż posiada jedną charakterystyczną cechę. Mianowicie jest k---a wyższa niż najwyższy facet w biurze. Skoro najwyższy ma około 190, to k---a ona ma z 195 minimum, a ja jestem k---a niskim karłem 170, więc pewnie komiczne to wyglądało jak oprowadzałem ją po piętrze, jak k---a matka z dzieckiem. xD
Ale nie o to chodzi. Otóż cały czas miałem wrażenie, że chce mi wejść w dupę i mnie podrywa. No k---a, łapanie mnie za ramię i mówienie, że mam marynarkę z przyjemnego materiału, albo lampienie i mówię o dosłownym lampieniu się we mnie jak jej coś pokazywałem i miała patrzeć NA TO CO POKAZYWAŁEM, a nie na mnie. I k---a jeszcze na koniec dnia mnie k---a przytuliła i podziękowała, za to, że jej pomagam Miałem wrażenie, że mnie zaraz podniesie, weźmie pod pachę i s-------i ze mną xD

Jak to się k---a nie skończy jutro to będę musiał być niemiły i utrzymać relacje na poziomie pracy, już to dzisiaj chciałem zrobić, ale byłem tak oszałamiony że nie pamiętam jak dotarłem do domu xD

Opowiedziałem to różowej z myślą, że może da jakąś radę, oczywiście miałem z tyłu głowy wizję, że może ja namierzy i z-----e, ale śmiała się ze mnie. Co za ludzie xD

Nie wiem czy to jakaś fetyszystka czy co, myślałem że takie panny szukają raczej koszykarzy 210+ xD

Chciałbym żeby to była #pasta ale o dziwo nie jest xD

#korposwiat #pracbaza #c---------------a
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@niochland: pamiętam, jak przyszedłem do nowej #pracbaza i siedziałem w pokoju projektowym z 3 różowymi. Po kilku latach przyznały się, że dziwnie na mnie patrzyły, bo byłem dla nich uprzejmy, śmiałem się z nimi i żartowałem. Bo do tej pory każdy w firmie traktował je jak zło konieczne.
  • Odpowiedz
@Tobek90: Startuj mirku. Panny zawsze chcą faceta wyższego od siebie. Niskie laski nie mają problemu, bo każdy jest wyższy, odpadają tylko karły i saperzy na rencie. Laski 170 mogą sobie wymagać 180 cm, to tylko troszkę powyżej średniej więc i tak dalej łapie się baaardzo dużo facetów i jest z czego wybierać. Z kolei laski które mają więcej niż 190cm mają totalnie przechlapane. 95% facetów jest niższych. Jeśli nie mieszkają
  • Odpowiedz
zmutowane amazonki


@niedlapsa: Wiesz jak p--------e mają ludzie o wzroście powyżej 190 cm? Sam zatrudniłem dwóch, co prawda facetów ale znam ich opowieści o kupowaniu: ubrań lub butów. Kobieta ma p--------e podwójnie, rozmiarówka kończy się na 176 cm. Buty damskie powyżej rozmiaru 43 to tylko w Londynie.( ͡° ʖ̯ ͡°)( ͡° ʖ̯ ͡°)( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lameme

O jak nasz kawaler się denerwuje, apucipucipu ()

To jest I D E A L N E podsumowanie co do tzw. równości płci w kontekście molestowania itp. w miejscu pracy.
Gdyby sytuacja była odwrotna to już #metoo w c--j by było.
  • Odpowiedz