Wpis z mikrobloga

#przegryw #stulejacontent #tfwnogf #gry #hoi4 #mody #betauprising #kekistan
Tworzenie moda ,,Betauprising" do Hoi4, część trzecia.

Dotychczas zrobione:
-W miejscu Prus Wschodnich, by za bardzo nie mieszać na mapie Europy stworzyłem państwo Stulejarna Republika Kekistanu
-Jako przywódcę ustawiłem Żabę Pepe, ustrojem jest komunizm, ale zamierzam zmienić to na socjalizm stulejarny
-Jako generałowie wystąpią czołowi użytkownicy tagu #przegryw, tj @Piasqun @GreckiTrubadur @hauser15, ja oraz kilku innych.
-na początku kampanii będziemy zaczynać z 3 dywizjami wojska (więcej jak na tak stosunkowo małe państwo nie trzeba). Są to kolejno: ,,I dywizja im. Gigachada" ,,II dywizja im. Elliota Rodgera" oraz ,,Ochotniczy batalion Oplot"
-zostały dodane nowe grafiki w menu, przedstawiające Pepe oraz walki o Kekistan i wojnę memiarską

Co zamierzam dodać:
-drzewko celów narodowych, w którym uwzględnię takie cele jak seks socjalny, kolektywizacja kobiet, czy reglamentacja seksu dla normików.
-ścieżkę dźwiękową, m.in. z Shadilay
-wydarzenia związane z Betauprising
-niewielką flotę wojenną na początku kampanii, z okrętem flagowym S.S. Tuleja

Co myślicie Miraski?( ͡° ͜ʖ ͡°)
A.....o - #przegryw #stulejacontent #tfwnogf #gry #hoi4 #mody #betauprising #kekistan...

źródło: comment_RYvwHYSRdh4s8h1R32IYB3Qe99E86cEq.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
@Anoncio: Nazwanie dywizji Kekistanu "im. Gigachada", to tak jakby Izrael utworzył sobie dywizję z imieniem Allaha w nazwie... Może zrób jakieś drugie państwo/państwa normickie i tam będa chady i gigachady w nazwach.
  • Odpowiedz