Wpis z mikrobloga

Normiki próbują zaklinać rzeczywistość i wmówić przegrywom, że trzeba mieć zainteresowania, chodzić na siłownię, biegać, ubierać się modnie, mieć dobrą fryzurę, chcieć i inne cuda na kiju. Gdy napisałem, że robiłem to wszystko to zaczynali zganiać na jakiś mityczny charakter. Gdybym miał złą osobowość to nie miałbym tylu znajomych w przeszłości. Na to oni znów #!$%@?ą, że wyczuwali ode mnie #!$%@?. Tak się składa, że przed dwudziestym rż. nie dawałem #!$%@? o to czy mam różową czy nie. Wtedy oni znowu wyjeżdżają z jakimiś mitami. Nie dajcie sobie wmówić, że jest coś z wami nie tak. Jesteśmy prawiczkami z wyboru. Tak, z wyboru różowych. Dla nich najważniejsza jest twarz i do niej dorabiają sobie absurdalne teorie. Jeśli brzydki ubierze się ładnie to w oczach różowych jest szpanerem, ale gdy zrobi to przystojny to dba o siebie. Przykłady można mnożyć w nieszkończoność.
Nazywam się Anon, mam 28 lat, jestem prawiczkiem.
#przegryw #tfwnogf #stulejacontent #tinder #rozowepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #psychologia #normictwo
  • 8