Wpis z mikrobloga

@kochamcieKK2: Mówiąc o plusie myślałem głównie o drużynie z Niecieczy, fanaberii miejscowego biznesmena, jakich na naszym podwórku kilka było. Groclin, Sokół Pniewy, Amica Wronki*

* Chociaz KRS (i ja) mówi coś innego ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@wick3d:
To właśnie największy plus, jako jedni z nielicznych są w pełni prywatną drużyną, bez opóźnień w wypłatach i problemów organizacyjnych, bez porównania choćby ze wspomnianymi Sosnowcem i Legnicą. Nie wiem czemu niektórzy sądzą, że kluby grające za pieniądze miasta i koncernów wydobywczych, wszystkie państwowe, stanowią lepszą alternatywę.
@hager:

wiocha i pastwiska w niecieczy x2

xD Ten klub z pastwiska ma wyższą frekwencję niż Miedź i Zagłębie, pobliski Tarnów z
@kochamcieKK2 w ilu sezonach w ilu meczach? 1 w ekstraklasie? Podaj mi liczby? Na ilu meczach polskiej ligi byles? 2? Nieciecza spadnie z ekstraklasy to zobaczysz frekwencję ide o zaklad ze spadną nizej niz do 1 ligi. Na Zagłębie w 3 lidze potrafilo przyjść 10k - piszesz o rzeczach o których nie masz pojecia
@tomojedrugiekonto a gdzie tak jest? Chyba zgraje rolników.

Kluby z wiosek nie maja racji bytu kaprys lokalnego wstążki (polonia,groclin,amica czy inny bruk) kluby bez tradycji nie maja potencjalu w kapitale ludzkim (pokolenia wychowana w regionalnym patryiotyzime) utrzymują się tylko przez kilka sezonów a potem znikają tak samo jak kibice ( którzy potrafią odbudować kluby tak ja Zagłębie, Zawisze, Widzew czy pewnie za x lat Ruch). Ile raz mam tłumaczyć matolom o co