Wpis z mikrobloga

@biesy: Nie umiem pisać po polsku i mam problem z ortografią wybacz. A tak z ciekawości to uważasz, że które z tych akt są prawdziwe, bądź fałszywe?
  • Odpowiedz
@biesy

XDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Ale przecież nawet komuniści w śledztwie ustalili że Bury nie odpowiada za pacyfikację tych wsi.

Zobacz zeznania Teodora Rozenki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ale przecież nawet komuniści w śledztwie ustalili że Bury nie odpowiada za pacyfikację tych wsi.


@RYSZKRE8888: Nieprawda ordynarnie manipulujesz.
Przywołujesz jekies jedne zeznania i usiłujesz wcisnac je jako końcową ocenę?
  • Odpowiedz
@szurszur Zachowały się notatki prokuratorów z tego czasu. Oczywiście Buremu postawiono zarzuty za wszystko co tylko się dało by mogli go później skazać za ludobójstwo w procesie pokazowym.

Jeśli znasz jakąś akcję pacyfikacyjną którą dowodził Rajs i w której śmierć poniosły dzieci/kobiety to podaj.
  • Odpowiedz
@RYSZKRE8888: banda jak banda xD zapytaj starych ludzi ze swietokrzyskiego/lubelszczyzny. Wszystko fajnie, buk honor ojczyzna, ale jak zarcia braklo to i ten slynny rodak polak byl do likwidacji jak sie stawial.
  • Odpowiedz
@RYSZKRE8888: Bury odpwowiada m.innymi za pacyfikację Zaleszan w których zgineły kobiety i dzieci. Pierwszy raz słysże, że ktos posuwa się do podważania tego. Nawet jego obrońcy dotychczas co najwyżej mówili, ze zabici to komunistyczni agenci itp. albo, ze zgineli w czasie walki.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Sagitarius ale jakich argumentów? Co tu trzeba argumentować? A może korzystasz z jakiegoś schematu dodawania komentarzy? Jeżeli tak to wybacz, ten jest bez sensu.
  • Odpowiedz
via Android
  • 8
@RYSZKRE8888 Dowodzony przez Rajsa oddział Pogotowia Akcji Specjalnej Narodowego Zjednoczenia Wojskowego ponosi odpowiedzialność za przestępstwa przeciwko prawosławnej ludności cywilnej ówczesnego powiatu bielskiego. Oddział Rajsa odpowiedzialny jest w szczególności za zbrodnię w Zaleszanach, w wyniku której śmierć poniosło łącznie 16 osób, które straciły życie w palonych domach od kul lub zmarły później w wyniku odniesionych ran. Dokonał również mordu w Puchałach Starych, w czasie którego rozstrzelano 30 prawosławnych białoruskich chłopów, uwalniając przy
  • Odpowiedz
@szurszur

Otóż nie. Do momentu w którym w Zaleszanach był nic złegego się nie działo. Skoro tak mordował ludzi to dlaczego w tej stodole nikomu nic się nie stało tylko wszystkich puścił wolno?
  • Odpowiedz
@biesy Tak się składa że ja przeczytałem o tym parę książek i wiele artykułów. Ja biorę wiedzę z prac dr Krajewskiego, dr Muszyńskiego, dr Bechty, Marka Ostapiuka.

Słyszałeś może o tym że 1/3 jego oddziału stanowili prawosławni? Nawet jego zastępca był prawosławny.
  • Odpowiedz
via Android
  • 9
@RYSZKRE8888 przecież mówię, znasz się, inne źródła kłamią. A art na wiki to spisek żydowsko-muzulmansko-komunistyczny pod auspicjami Berlina.
  • Odpowiedz