Wpis z mikrobloga

  • 8
Jest sprawa. Spotykam się z jedną dziewczyną już nieco ponad miesiąc. piszemy praktycznie codziennie, wychodzimy średnio 2-3 razy w tygodniu, a ona wciąż trzyma mnie na dystans. Rozmawiałem z nią jakiś tydzień temu "o nas", stwierdziła że gdybym miał być tylko kumplem to by nie traciła na mnie czasu, a gdy jej powiedziałem że czuję że trzyma mnie na dystans to powiedziała że jej się nigdzie nie spieszy. Stwierdziłem wtedy że okej, no niech będzie, wartościowa dziewczyna to chce wszystko powoli rozwijać. Jakiejkolwiek kontakt fizyczny inicjuję ja. Nigdy się do mnie nie przytuliła, nigdy pierwsza mnie nie chwyciła za rękę gdy spacerowaliśmy. Mimo tego pisze do mnie sama, wczoraj nawet zaprosiła mnie do siebie, przyszedłem z winem, wypilismy, oczywiście to ja się do niej przytulałem, a nie ona do mnie, a gdy chciałem ją pocałować w usta to się odsunęła.(stwierdziłem że tego już za wiele). Pytanie moje jest takie, w jaki sposób to rozegrać aby jednak pojawił się jakikolwiek ruch z jej strony(progressujący naszą znajomość). Albo jak pozostając w dobrych relacjach uświadomić ją, że ja po prostu odpuszczę gdy nie pojawi się żaden konkretny ruch z jej strony(nie ma opcji na friendzone ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Może zrobić jakiś test i sprawdzić jej zachowanie? (różowe ciągle nas testują, nawet podświadomie). Liczę na Was! #zwiazki #tinder #badoo #podrywajzwykopem #podryw #rozowepaski #mirabelkopomusz
  • 26
  • Odpowiedz
@gooway: Kurła, jakbym gdzieś to słyszał o czasie, o tym, że by się nie spotykała... Oczywiście potem okazało się, że tego czasu wcale nie było i że to była opcja tymczasowa...

Błędem będzie, gdy tym bardziej będziesz się starać, im mniej jej zależy. Po prostu nie narzucaj się i zmniejsz intensywność swoich działań.
  • Odpowiedz
@gooway: Wydaje mi się, że po prostu ma taki temperament. Czasem słyszałem od dziewczyn, że po prostu nie lubią nadmiernych przejawów czułości, tulenia się i całowania. Są po prostu takie typy osób i to u obu płci.

Możesz z nią porozmawiać i może się do tego nawet sama przyzna. Sam osądź, czy ci coś takiego odpowiada na dłuższą metę, czy lepiej szukać kogoś innego.
  • Odpowiedz
Pytanie moje jest takie, w jaki sposób to rozegrać aby jednak pojawił się jakikolwiek ruch z jej strony(progressujący naszą znajomość). Albo jak pozostając w dobrych relacjach uświadomić ją, że ja po prostu odpuszczę gdy nie pojawi się żaden konkretny ruch z jej strony(nie ma opcji na friendzone ( ͡° ͜ʖ ͡°)).


@gooway: Po prostu przestań z nią rozmawiać i #!$%@?. A jak ładnie będzie pisać to odpisz,
  • Odpowiedz