Wpis z mikrobloga

  • 8
Jest sprawa. Spotykam się z jedną dziewczyną już nieco ponad miesiąc. piszemy praktycznie codziennie, wychodzimy średnio 2-3 razy w tygodniu, a ona wciąż trzyma mnie na dystans. Rozmawiałem z nią jakiś tydzień temu "o nas", stwierdziła że gdybym miał być tylko kumplem to by nie traciła na mnie czasu, a gdy jej powiedziałem że czuję że trzyma mnie na dystans to powiedziała że jej się nigdzie nie spieszy. Stwierdziłem wtedy że okej, no niech będzie, wartościowa dziewczyna to chce wszystko powoli rozwijać. Jakiejkolwiek kontakt fizyczny inicjuję ja. Nigdy się do mnie nie przytuliła, nigdy pierwsza mnie nie chwyciła za rękę gdy spacerowaliśmy. Mimo tego pisze do mnie sama, wczoraj nawet zaprosiła mnie do siebie, przyszedłem z winem, wypilismy, oczywiście to ja się do niej przytulałem, a nie ona do mnie, a gdy chciałem ją pocałować w usta to się odsunęła.(stwierdziłem że tego już za wiele). Pytanie moje jest takie, w jaki sposób to rozegrać aby jednak pojawił się jakikolwiek ruch z jej strony(progressujący naszą znajomość). Albo jak pozostając w dobrych relacjach uświadomić ją, że ja po prostu odpuszczę gdy nie pojawi się żaden konkretny ruch z jej strony(nie ma opcji na friendzone ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Może zrobić jakiś test i sprawdzić jej zachowanie? (różowe ciągle nas testują, nawet podświadomie). Liczę na Was! #zwiazki #tinder #badoo #podrywajzwykopem #podryw #rozowepaski #mirabelkopomusz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gooway niektóre są takie co lubią jak chłopak wszystko inicjuje. Zrób eksperyment i przez długi czas nie rozpoczynaj żadnego kontaktu fizycznego, zobaczymy co się stanie.
  • Odpowiedz
@gooway daj sobie siana, chłopie. Jakby czegoś od Ciebie oczekiwala poważniejszego to samo by wyszło. Możliwe, że ma Cię za takiego kumpla do tulenia i nic więcej, w końcu to tez wytwarza poczucie szczęścia i minimalizuje poczucie bycia samotnym. Ewentualnie sama nie wie czego chce, jest też szansa, że jesteś opcją zapasową :) tak czy inaczej jako różowa muszę stwierdzić, że lepiej dla Ciebie jak odpuscisz i tyle. Bez żadnych gierek
  • Odpowiedz
@gooway Odpuść na chwilę i zobacz jak zareaguje, zmniejsz kontakt fizyczny co najważniejsze. Może ma jakąś złą przeszłość z chłopakami i dlatego dystans trzyma długo?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Madio418 no to fakt, miała typa 4 lata, który ją zdradzał a ostatnie 4 miesiące był w podwójnym związku. Ale z drugiej strony od tamtego czasu minęło 1,5 roku. ona przez ten czas otwarcie kręciła z jednym typem, a później była z kimś innym nawet w związku więc no... na pewno to przykre doświadczenie ma jakiś wpływ, ale bez przesady..
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Leosandra przeczytaj co napisałem do napisałem do @Madio418. Ponadto wątpię żebym był dla niej jakąś zapasową opcją bo ona nawet się nie spotyka z żadnym innym facetem i to potwierdzone info. Albo jest w pracy, albo zjeżdża do domu rodzinnego, albo wychodzi z przyjaciółką, albo wychodzi ze mną. Wszystko uwiecznia snapami więc ciężko żeby było inaczej.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@LeVentLeCri no ona właśnie sama do mnie pisze, proponuję spotkania, ale nie ma z jej strony kontaktu fizycznego, tak jakby jej libido było zerowe albo ujemne xD
  • Odpowiedz
@gooway Jest kilka wyjsc: 1. zrob tak zeby cie spotkala lrzypadkiem z jakąś koleżanką 2. Pokaż że ci nie zależy, np pisz z nią ale już rzadziej i spotykaj się rzadziej. 3. Jak już soedzicie sobie razem to nie dotykaj jej, nie tul, wyobrazaj sobie ze to jakiś kumpel.

Co do 1. Mozesz tez dodac gdzies (fb ig) zdjecie z jakas koleżanką :)
  • Odpowiedz
@gooway Kobiety są różne, powiem Ci, że jednej wystarczy miesiąc żeby zapomnieć i się ogarnąć, a inna potrzebuje więcej czasu. 4 lata związku i jeszcze tak zakończone ciężko to musi być trudne przeżycie, nie znam jej to wiecej nie powiem więc sam sobie odpowiedz na pytanie, może ma taki charakter po prostu i jej to z czasem minie. Wzbudzaj zaufanie i wspieraj kiedy się da, myślę, że bariere przełamie.
  • Odpowiedz