Wpis z mikrobloga

Uczcie się matmy,
Pamiętam że jako gówniak już w podstawówce miałem straszne problemy z matematyką, głównie przez niedosłuch i nauczycielkę która nie chciała powtarzać swoich wyjaśnień kiedy ich nie słyszałem bo "nie ma dla mnie czasu" przy czym uparła się że tak naprawdę słyszę dobrze tylko udaje i tak naprawdę jej nie słucham xD (mimo że rodzice przywozili wyniki badań które potwierdzały genetyczną wadę słuchu).
Oczywiście wtedy nie wpadłem na pomysł żeby się uczyć samemu w domu,a w gimnazjum bardziej chciałem wyjść z #przegryw pakując na siłce i szukając przyjaciół żeby wyjść z piwnicy co ostatecznie się udało ale moje umiejętności matematyczne są dalej poniżej poziomu co szczególnie mnie dotknęło na maturze (,) Do tego oczywiście jest uczucie nielogicznego myślenia i po prostu otępienia.
Niepopełniajcie nigdy takiego błędu, uczcie się matematyki ile się da nawet jeśli będziecie to robić przez łzy bo to cholernie ważny przedmiot ()
#zalesie #gorzkiezale #szkola
  • 12
@Szymex2013 i pytanie do czego ci ta matematyka? Jest chyba tylko przydatna do zdawania egzaminów z matematyki i tym pochodnych( ͡º ͜ʖ͡º). W bardzo niewielu zawodach uzywa sie matematyki ponad to co policzy za ciebie kalkulator