Wpis z mikrobloga

#dieta #mikrokoksy #zdrowie
#soylent #redukcja #odchudzanie

Czy ktoś próbował diety na samych szejkach w stylu Soylent? Ściąganie oryginału IMO bez sensu jeśli chodzi o koszty i logistykę. Pewnie równie dobrze można kupić jakieś białko z #bulkpowders ( ͡° ͜ʖ ͡°) i dodać resztę składników potrzebnych do dobrego makro. I pytam tutaj osoby doświadczone, żeby dostarczyć do organizmu nie tylko same kalorie ale też wszystkie mikroelementy. Z chęcią przeprowadziłbym na sobie taki eksperyment przez powiedzmy miesiąc, mógłbym wrzucać co jakiś czas wpis na Mirko dla zainteresowanych. Czyli jeśli pomożecie mi ułożyć zbilansowany posiłek powiem Wam, jak to jest redukować za pomocą samych szejków : ) Dlaczego taki pomysł?

1) Zawsze dostarczasz do organizmu taką samą ilość kalorii i niezbędne mikroelementy
2) Nie tracisz czasu na gotowanie
3) Przy zamówieniu na wspomniany miesiąc kosztowo też powinno być atrakcyjnie względem tradycyjnej zdrowej diety
4) Bo to brzmi trochę jak pieśń przyszłości a ja lubię takie rzeczy, czemu by nie spróbować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Idę dzisiaj googlować Reddity, ale jak wspomniałem przyda by się opinia faktycznego specjalisty, a gdzie nie szukać jak nie na Wypoku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
szczesliwa_patelnia - #dieta #mikrokoksy #zdrowie 
#soylent #redukcja #odchudzanie
...
  • 37
Ściąganie oryginału IMO bez sensu jeśli chodzi o koszty i logistykę


coś co się nazywało Joylent.

@szczesliwa_patelnia:
@sebek1987:
Zmienili nazwę na Jimmy Joy. Są chyba z Holandii. Dostawa dość szybka, teraz chyba nawet darmowa powyżej jakiejś kwoty.
Mają wersję dla sportowców chyba.
Bardzo często korzystam i polecam. Do plusów które wymieniłeś dodam, że łatwo kontrolować przyjmowane kcal bo wystarczy sobie przeliczyć ile ich przypada na np. 10g proszku- prosta matematyka.
@szczesliwa_patelnia: @szczesliwa_patelnia: Z całym szacunkiem i sympatią do ludzi zajmujących się tymi recepturami dostosowanymi do produktów dostępnych w Polsce, ale Joylent (Jimmy Joy) jest dużo smaczniejszy.

Swoją drogą, może warto trzymać się konwencji:
- soylent, pisane małą literą - wszelkie DIY i alternatywy
- Soylent, pisane wielką literą - oryginalny produkt firmy stworzonej przez Roba Rhineharta