Wpis z mikrobloga

Witam,
Jako iż rozpocząłem nową pracę i jest mnie stać na kupno nowej konsoli, chciałbym zorganizować #rozdajo widocznego na zdjęciu PlayStation 3. Jest oczywiście używane ale stan igiełka ( ͡° ͜ʖ ͡°) dodatkowo pad Dual shock 3, kontroler ruchu oraz kamerka (pilot zostaje u mnie xD )
Posiadam też kilka gier, m.in. GTA V, Red dead redemption i fifa 17. Jeśli będzie zainteresowanie zrobię na nie kolejne #rozdajo, jeśli nie - wyślę wygranemu.

Zapraszam więc do plusowania, losowanie odbędzie się jutro (27.05.2018) o godzinie 20.30.

#konsole #playstation #ps3 #gry

Pobierz Youngwolf - Witam,
Jako iż rozpocząłem nową pracę i jest mnie stać na kupno nowej ko...
źródło: comment_7FMQgSeeg7Spv8jXpE2dEjMpKMNM6xET.jpg
  • 143
@Youngwolf: przemysl to jeszce. mozesz grac na tej konsoli w gre "BLUR" jesdt na prawde kozacka. #!$%@? i strzelasz. Gramy z kumplem i bratem lige. Za kazdy wyscig masz do 10 punktow, gramy do momentu kto pierwszy przekroczy 100. Wynik zapisujemy w autorskim systemie internetowym i excelu (backup papierowy to podstawa) klasyfikacja wyglada tak:

SEZON/Player1/Player2/Player3
I/15259/15308/1894
II/11499
@beret121: jak dziala to nic, na klikaset rozgrywek jednak troche to upierdliwe. kosnole wlaczasz i grasz. Poza tym potrzebujemy komputer do wpisywania wynikow, a co do trenigu na kompie to gameplay jest inny.

Musialbys z nami pojechac by zrozumiec jaki srogi #!$%@? spuszczamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)