Wpis z mikrobloga

Witam. Pare dni temu zakupilem kombinezon skorzany dwuczesciowy spinany. Jest bardzo ciasny i nie wygodny. Sprzedawca mowil ze taki musi byc i sie rozejdzie. Daje rade jezdzic, ale co to za przyjemnosc. Ile czasu moze sie taki kombinezon rozciagac? Mialem go na sobie do tej pory kilka godzin. Pozdrawiam
#motocykle
  • 6
@Pawpaw21: jak kupowalem niedawno to pisalem o swoich doswiadczeniach na mirko, szkodanze wpis zgubilem. Moja opinianjest taka, ze powinien byc ciasny ale wygodny, tzn nic nie uwiera i mozesz kucnac :) ja mialem problem przez pierwsze pare jazd, z zakladaniem i skladaniem sie na moto, czulem dyskomfort, musialem uzyc sily zeby nogi na podnozkach polozyc. Jezdzilk sie fatalnie :). Po paru(nastu?) godzinach juz jest duzo wygodniej i zaklada sie go szybciej.
Mnie strasznie cisnie w kolanach i z tylu za kolanami jak zepne z kurtka. Po jezdzie na scigaczu przy zgietych kolanach az mam slady czerwone z tylu, a kolana jakbym kleczal chwile. Ale ja ze wszystkimi spodniami mam problem bo 172cm i 65cm w udzie duza dupa i czworoglowe #mikrokoksy. Kurtka jest OK. Mam nadzieje ze sie rozejda te spodnie. Dzieki za odpowiedzi. Pozdrawiam
Ma być ciasny. Ja w swój na początku ledwo co wchodziłem, po 1 miesiącu byłem już w stanie włożyć protektor pod kurtkę (przód i tył) i obecnie jest na styk. Też miałem na początku największy problem ze spodniami i elegancko się dopasowały