Wpis z mikrobloga

@ediz4: Nie misiu to twoja reakcja na tekst który przekracza twoje możliwości intelektualne.

Wkleje jeszcze raz bo widzę że i to okazało się dla ciebie zbyt trudne. :)))

"Jedna rzecz która nigdy nie przestanie mnie zadziwiać to ten stepowy trybalizm Polaków gdzie posiadając jeden z najbardziej monoetnicznych i monokulturowych narodów na świecie dalej będą szukać różnic i dzielić siebie na tych prawdziwych i podrabianych ¯(ツ)/¯"
  • Odpowiedz
@ediz4: zarzucanie komuś kto napisał coś z sensem bycie ruskim na usługach Putina to straszna żenada. Koleś potępił podział na Polaków prawdziwych i nie, a Ty potwierdziłes tylko to co napisał, mianujac go "niepolakiem, ruskiem". O ironio...
  • Odpowiedz
Koleś to stary troll w tym tagu i sam wielokrotnie pisał że nie jest Polakiem więc zluzuj majty ze swoim oburzeniem.


@ediz4: Chyba, że tak, ale nawet jak troll może napisać coś sensownego. Ja osobiście wolę oceniać głównie po treści a nie tym kto ją pisze.
  • Odpowiedz
@tymczasowe_konto333: Toć napisałem że to wynika z naszej historii gdzie zdrada narodu zdarzała się dość często. I to właśnie albo w kierunku Niemiec albo Rosji. W zamian dostałem

XDDDDD Chrum, chrum, Ruskie, chrum, własowcy, chrum, polaków szkalujo, chrum, chrum....
  • Odpowiedz
@ediz4: Nie napisałeś wprost, że wynika z historii tylko

Rusek jak zwykle w formie - czyli brednie bez wyczucia kontekstu. Ale mogę to zrozumieć bo Rosja ma zupełnie inną historię - no może własowcy byli wyjątkiem


Nie dziwię się więc reakcji bo to brzmiało jak niemerytoryczne oburzenie że koles jest ruskiem. Z historii czy nie z historii koleś ma rację że niepotrzebnie tak się dzielimy na różne obozy będąc tak
  • Odpowiedz
@tymczasowe_konto333: Oczywiście że nie napisałem wprost choć nawet małpa by zrozumiała kontekst - Własow to przykład kolaboracji u ruskich. Popatrz na komentarze tego osobnika i zastanów się jak można z nim normalnie pisać.

niepotrzebnie tak się dzielimy na różne obozy będąc tak jednolitym narodem...

Oczywiście że niepotrzebnie ale wyjaśnienie jest proste - historia nas tego nauczyła że w narodzie są jednostki czy stronnictwa dla których niepodległa Polska to coś złego
  • Odpowiedz
@tymczasowe_konto333: Myślę że powinienem sprostować urojenia @ediz4: aka pana zbierającego teczki na neurope (czym zresztą bardzo w/w osobnik się szczyci XD)

Cytowany wpis jest prześmiewczą reakcją na wpis o identycznej treści mający homoseksualistów w miejscu Polaków.

I tak nie jestem Polakiem i nigdy się z tym nie kryłem a urojenia @ediz4: o rosyjskiej agenturze UB Putinie i innych wesołych projekcji
  • Odpowiedz