Wpis z mikrobloga

@wanghoi: Jedna rzecz która nigdy nie przestanie mnie zadziwiać to ten stepowy trybalizm Polaków gdzie posiadając jeden z najbardziej monoetnicznych i monokulturowych narodów na świecie dalej będą szukać różnic i dzielić siebie na tych prawdziwych i podrabianych ¯\_(ツ)_/¯

@4tek: W odniesieniu do "Prawdziwych Polaków" TM jak najbardziej prawdziwa.
Jedna rzecz która nigdy nie przestanie mnie zadziwiać to ten stepowy trybalizm Polaków gdzie posiadając jeden z najbardziej monoetnicznych i monokulturowych narodów na świecie dalej będą szukać różnic i dzielić siebie na tych prawdziwych i podrabianych ¯_(ツ)_/¯


@Towarzysz_Moskwin: Rusek jak zwykle w formie - czyli brednie bez wyczucia kontekstu. Ale mogę to zrozumieć bo Rosja ma zupełnie inną historię - no może własowcy byli wyjątkiem
@Towarzysz_Moskwin: czemu ta małpa ma polską flagę? Sugerowanie że każdy trzymający flagę polską (np. przyznający się do patriotyzmu) to podczłowiek/troglodyta itp?
Bo jeśli chodziłoby o pseudo-patriotów to jednak powinni dodać jakiś charakterystyczny dla nich element, bo inaczej dokonują uogólnienia.
Tak jakby zrobić okładkę z osobą z południowymi rysami twarzy, która podpala samochód i podpisać "prawdziwy muzułmanin". Oczywiście, w tekście będzie chodziło (xD) o tych radykalnych itp, ale okładka i tytuł będą
@ediz4: Nie misiu to twoja reakcja na tekst który przekracza twoje możliwości intelektualne.

Wkleje jeszcze raz bo widzę że i to okazało się dla ciebie zbyt trudne. :)))

"Jedna rzecz która nigdy nie przestanie mnie zadziwiać to ten stepowy trybalizm Polaków gdzie posiadając jeden z najbardziej monoetnicznych i monokulturowych narodów na świecie dalej będą szukać różnic i dzielić siebie na tych prawdziwych i podrabianych ¯(ツ)/¯"