Wpis z mikrobloga

Janusz Korwin-Mikke pisał kiedyś o osobie świadomie zarażającej innych chorobą weneryczną:

Ten sympatyczny z pozoru Murzynek Bambo pozarażał masę Polek wirusem HIV. I oto czytam, że istnieją dowody na to, że robił to celowo i świadomie. Nie wiem, czy (o czym pisałem) z powodu funkcjonującego wśród niektórych Negrów wierzenia, że stosunek z kobietą pozwala pozbyć się AIDS - czy postanowił w ten sposób zniszczyć wszystkich Białych? A może z jakichś innych powodów?


Czy zatem działacz partii Wolność celowo i świadomie zarażał kobiety z powodu funkcjonującej wśród niektórych korwinistów nienawiści do kobiet? Czy postanowił w ten sposób zniszczyć wszystkie kobiety?

Czy Janusz Korwin-Mikke wspierał go w tych działaniach, gdy - jak sam się chwali - nie reagował na dochodzące do niego sygnały i nie zapobiegł zarażeniu kolejnych kobiet?

Eh, jakim trzeba być człowiekiem, by uznać, że wysoko postawiony działacz zarażający świadomie kiłą działaczki partii Wolność Janusza Kiła-Mikkego to jest prywatna sprawa osoby świadomie zarażającej i osób, które zostaną zarażone i nie zrobić nic, by temu zapobiec...

#korwin #wolnosc #neuropa #4konserwy
smyl - Janusz Korwin-Mikke pisał kiedyś o osobie świadomie zarażającej innych chorobą...

źródło: comment_mbYBsIcIaPKhJIjYeAqJNH4pUwSuoiXn.jpg

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@idewons: "Normalny człowiek na miejscu Korwina kazałby pójść się przebadać i w przypadku wyniku pozytywnego zgłosić sprawę do prokuratury."

No dawaj, przeczytaj te kilka słów jeszcze raz. A póxniej powtórz jeszcze 10 razy. Jak już ogaraniesz to daj znać
  • Odpowiedz
@smyl: Grzesiek Garbuła wysoko postawionym członkiem partii, proszę Cię xddd
toż to kmiot od noszenia toreb, te karyny też muszą być jakieś niepełnosprawne umysłowo jak na taką amebę poleciały, bo ani to ładne, ani mądre.
  • Odpowiedz
ale wiesz, że się zbłaźniłeś teraz z kolegą?


@waro: Nie, to ty się błaźnisz od pierwszego posta, robiąc k---ę z logiki, potem spuszczasz typowo neuropkowym belkotem a na końcu bez zadnych argumentów ani chochoła palisz głupa jak teraz.
  • Odpowiedz
@Hatespinner: jejku, to nie ja tutaj porównałem tą sprawę do Białka, morderstwa matki czy seksu z zarażoną koleżanką (tutaj byłeś najbliżej, choć dalej daleko do dobrego porównania).

Następnie twój kucowaty kolega zarzucił mi brak czytania ze zrozumieniem, chociaż błędnie zinterpretował własny cytat (to nawet imponujące jak dużym deklem można być). I zaatakował ślepo przed siebie, a ty to widząc podążyłeś beznamiętnie za nim. I tak obydwaj ruszyliście na tą strzelaninę
  • Odpowiedz
jejku, to nie ja tutaj porównałem tą sprawę do Białka, morderstwa matki czy seksu z zarażoną koleżanką (tutaj byłeś najbliżej, choć dalej daleko do dobrego porównania).


@waro: Ale c--j kazdego obchodzi czy ty uważasz, że porównanie jeat dobre, czy złe. Tak samo jak c--j kazdego obchodzi czy uwazasz go za prawaka, lewaka, czy swoją starą. Liczą się argumenty i zdrowa logika. Dlatego ja na przykład mogę przyznać Korwinowi rację, chociaż
  • Odpowiedz
@idewons gadasz z przychlastem, który twierdził, że Kościół musi płacić odszkodowania za to, co prywatnie wyprawia i że jest to potwierdzone przez sądy, a do dzisiaj nie dał rady przedstawić choć jednego przykładu, że tak działa prawo w Polsce - bo nie działa, ale i tak twierdził że wygrał, bo znalazł artykuł o tym, że kościół polubownie zwrócił osobie poszkodowanej przez księdza koszty terapii, nie raczył wspomnieć, że w tym konkretnym
  • Odpowiedz
@Hatespinner: No ja wiem, że cię to c--j obchodzi. Podobnie też jak logiczne myślenie i zdrowy rozsądek.

Nudny jesteś, daj znać jak w końcu będziesz miał faktycznie coś ciekawego do powiedzenia (czyli pewnie już sobie więcej nie pogadamy - także żegnam się i bez podrowień kucu)
  • Odpowiedz
Eh, jakim trzeba być człowiekiem, by uznać, że wysoko postawiony działacz zarażający świadomie kiłą działaczki partii Wolność Janusza Kiła-Mikkego to jest prywatna sprawa osoby świadomie zarażającej i osób, które zostaną zarażone i nie zrobić nic, by temu zapobiec.


@smyl: Hmm, no być może normalnym. Kalifornia uchyliła karanie więzieniem za świadome zarażanie HIV - tok rozumowania jest taki, że te osoby które podejrzewają że są nosicielami, nie robią testów, bo wtedy
  • Odpowiedz
miał faktycznie coś ciekawego do powiedzenia (czyli pewnie już sobie więcej nie pogadamy - także żegnam się i bez podrowień kucu)


@waro: Ty nie masz nic do powiedzenia od pierwszego postu, poza p----------m o kucach. Chyba masz jakąś traumę z dzieciństwa albo coś w tym stylu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz