Wpis z mikrobloga

Janusz Korwin-Mikke pisał kiedyś o osobie świadomie zarażającej innych chorobą weneryczną:

Ten sympatyczny z pozoru Murzynek Bambo pozarażał masę Polek wirusem HIV. I oto czytam, że istnieją dowody na to, że robił to celowo i świadomie. Nie wiem, czy (o czym pisałem) z powodu funkcjonującego wśród niektórych Negrów wierzenia, że stosunek z kobietą pozwala pozbyć się AIDS - czy postanowił w ten sposób zniszczyć wszystkich Białych? A może z jakichś innych powodów?


Czy zatem działacz partii Wolność celowo i świadomie zarażał kobiety z powodu funkcjonującej wśród niektórych korwinistów nienawiści do kobiet? Czy postanowił w ten sposób zniszczyć wszystkie kobiety?

Czy Janusz Korwin-Mikke wspierał go w tych działaniach, gdy - jak sam się chwali - nie reagował na dochodzące do niego sygnały i nie zapobiegł zarażeniu kolejnych kobiet?

Eh, jakim trzeba być człowiekiem, by uznać, że wysoko postawiony działacz zarażający świadomie kiłą działaczki partii Wolność Janusza Kiła-Mikkego to jest prywatna sprawa osoby świadomie zarażającej i osób, które zostaną zarażone i nie zrobić nic, by temu zapobiec...

#korwin #wolnosc #neuropa #4konserwy
smyl - Janusz Korwin-Mikke pisał kiedyś o osobie świadomie zarażającej innych chorobą...

źródło: comment_mbYBsIcIaPKhJIjYeAqJNH4pUwSuoiXn.jpg

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
Jakbyś ty mi powiedział, że ktoś cię zaraził to też bym miał na to #!$%@?. Tak jak każdy normalny człowiek. Bo nikt nie będzie za ciebie szedl do prokuratury, składał wyjasnienia, oskarżał.


@Hatespinner: ale ja pisałem o zgłoszeniu tego przez poszkodowanego!

Czy ty jesteś #!$%@? dzieckiem, że trzeba ci takie oczywistości tłumaczyć?


Czy ty zdałeś czytanie ze zrozumieniem w gimnazjum?
  • Odpowiedz
@tyrald:

no doprawdy, lepiej #!$%@? zignorować, tylko frajerzy się prują na psiarni.

Jestem ciekaw, czy podobnie JKM miałby traktować np. doniesienie o morderstwie?


Gdzie tak #!$%@? napisałeś? Bo ja to widzę w odniesieniu do JKM.
I cały artykuł jest o tym, tak jakby JKM miał iść do prokuratury i coś z tym faktem zrobić, za idiotkę, która chciała dać dupy za stołek. XD Moim zdaniem to jeszczr powinien ją wyśmiać,
  • Odpowiedz
@Hatespinner: to chyba raczej ty masz tutaj dziecinne rozumowanie. Korwin stoi na czele tej partii i jeśli ma wiedzę, że coś niedobrego dzieje się wśród jej członków to w naturalny sposób powinien interweniować.
  • Odpowiedz
Korwin stoi na czele tej partii i jeśli ma wiedzę, że coś niedobrego dzieje się wśród jej członków to w naturalny sposób powinien interweniować.


@waro: O #!$%@? następny ogar. XDD To jak ja ci zabiję matkę, naturalnie zgłosisz to do Białka mam rozumieć, bo część wspólna to portal wykop.pl?
  • Odpowiedz
Gdzie tak #!$%@? napisałeś? Bo ja to widzę w odniesieniu do JKM.


@Hatespinner: na przykład tutaj:

niżej w tym samym komentarzu wyjaśniłem, że JKM nie powinien być bezczynny. Jeśli potrzebujesz analogii: mobbing w pracy #!$%@? się zarówno do prokuratury jak i do przełożonego.

I cały artykuł jest o tym, tak jakby JKM miał iść do prokuratury i coś z tym faktem zrobić, za idiotkę, która chciała dać dupy za
  • Odpowiedz
#!$%@?, niech pędzi sama na komisariat! Co mnie obchodzi, jakie ludzie mają hobby, może lubi być bita? Ja #!$%@?ę.


@tyrald: No i bardzo #!$%@? dobrze. Każdy ma prawo do takich decyzji, jakie są jego zdaniem słuszne, jeżeli są w granicach prawa. To, że JKM nie idzie ZA KOGOŚ do prokuratury jest rzeczą normalną wszędzie poza portalem pudelek.pl i circlejerkiem wykopków neuropków, czy #!$%@? tam wie kto teraz kogo szkaluje.
  • Odpowiedz
@Hatespinner: Tak, tak, rzucaj na siłę jezcze większymi porównaniami z dupy.

W naturalny sposób Korwin odpowiada za tego gościa tak samo jak dyrektor szkoły odpowiada za nauczyciela.
  • Odpowiedz
@Hatespinner: drogi kucu, nie wymagam od ciebie błyskotliwego myślenia, ale już za ostro gwałcisz logikę.

Babka zgłosiła się do Korwina i przedstawiła sytuację - jest taki i taki wysoko postawiony członek waszej partii i istnieje podejrzenie, że świadomie zaraża chorobami wenerycznymi inne sympatyczki waszej partii.

Normalny człowiek teraz na miejscu Korwina coś by z tym zrobił - zgłosił na policję, wyrzucił z partii, cokolwiek.

Natomiast przeciętny kuc widzę, że miałby
  • Odpowiedz
drogi kucu, nie wymagam od ciebie błyskotliwego myślenia, ale już za ostro gwałcisz logikę.


@waro: Kuce to ci może pozwalali dotykać tam gdzie dorastaleś. Na wsi jeżeli miałeś szczęście ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Babka zgłosiła się
  • Odpowiedz
uuuuaaaa ale się zagotowałes frustracie.


@waro: Zdradzę ci w sekrecie, że dla mnie JKM to taki sam pajac jak każdy inny polski polityk. ( ͡° ͜ʖ ͡°) I co teraz neuropku? Szach mat #!$%@?, gg no re
  • Odpowiedz
Babka zgłosiła się do Korwina i przedstawiła sytuację - jest taki i taki wysoko postawiony członek waszej partii i istnieje podejrzenie, że świadomie zaraża chorobami wenerycznymi inne sympatyczki waszej partii.


@waro: Na miejscu Korwina zapytałbym się tej kobiety (tak, wiem, faktyczny przebieg rozmowy jest nieznany): "co mnie to obchodzi, czy ja mam na czole napisane LEKARZ-PROKURATOR? To teraz proszę się w tej kolejności udać i nie zawracać mi głowy swoimi prywatnymi sprawami"

Normalny człowiek teraz na miejscu Korwina coś by z tym zrobił - zgłosił na policję, wyrzucił z partii,
  • Odpowiedz
Normalny człowiek na miejscu Korwina kazałby pójść się przebadać i w przypadku wyniku pozytywnego zgłosić sprawę do prokuratury.


@idewons: czyli sam przyznałeś, że Korwin nie postąpił jak normalny czlowiek. Dziękuję za uwagę, można się rozejść.
  • Odpowiedz
czyli sam przyznałeś, że Korwin nie postąpił jak normalny czlowiek. Dziękuję za uwagę, można się rozejść.


@waro: Czytać potrafić czy tak ledwo-ledwo przeszedłeś podstawówkę?

Normalny człowiek na miejscu Korwina kazałby pójść się przebadać i w przypadku wyniku pozytywnego zgłosić sprawę do prokuratury.
  • Odpowiedz