Wpis z mikrobloga

Janusz Korwin-Mikke pisał kiedyś o osobie świadomie zarażającej innych chorobą weneryczną:

Ten sympatyczny z pozoru Murzynek Bambo pozarażał masę Polek wirusem HIV. I oto czytam, że istnieją dowody na to, że robił to celowo i świadomie. Nie wiem, czy (o czym pisałem) z powodu funkcjonującego wśród niektórych Negrów wierzenia, że stosunek z kobietą pozwala pozbyć się AIDS - czy postanowił w ten sposób zniszczyć wszystkich Białych? A może z jakichś innych powodów?


Czy zatem działacz partii Wolność celowo i świadomie zarażał kobiety z powodu funkcjonującej wśród niektórych korwinistów nienawiści do kobiet? Czy postanowił w ten sposób zniszczyć wszystkie kobiety?

Czy Janusz Korwin-Mikke wspierał go w tych działaniach, gdy - jak sam się chwali - nie reagował na dochodzące do niego sygnały i nie zapobiegł zarażeniu kolejnych kobiet?

Eh, jakim trzeba być człowiekiem, by uznać, że wysoko postawiony działacz zarażający świadomie kiłą działaczki partii Wolność Janusza Kiła-Mikkego to jest prywatna sprawa osoby świadomie zarażającej i osób, które zostaną zarażone i nie zrobić nic, by temu zapobiec...

#korwin #wolnosc #neuropa #4konserwy
smyl - Janusz Korwin-Mikke pisał kiedyś o osobie świadomie zarażającej innych chorobą...

źródło: comment_mbYBsIcIaPKhJIjYeAqJNH4pUwSuoiXn.jpg

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
@Yahoo_: https://wiadomosci.wp.pl/seksskandal-w-partii-korwin-mikkego-grzegorz-g-mial-zarazac-kila-sprawa-jest-w-prokuraturze-6255146987177601a

Mężczyzna miał wikłać się w przelotne związki z kilkoma partnerkami na raz. "Dziewczyny najczęściej spotykał przy okazji imprez Wolności. Robił wrażenie, bo mógł pochwalić się, że ma dostęp do Korwin-Mikkego" - zdradza osoba z otoczenia działacza. Mężczyzna złapał kiłę i miał zarażał nią kobiety. Mało tego, miał robić to świadomie. Sprawa trafiła do prokuratury.
  • Odpowiedz
Janusz Korwin-Mikke pisał kiedyś o osobie świadomie zarażającej innych chorobą weneryczną:


@smyl: Na sam początek: masz jakiś dowód, że Grzegorz G. zarażał świadomie? Jeśli masz, to proszę zgłoś się do prokuratury zajmującej się tą sprawą. Na tym etapie, jeśli nie masz niczego takiego, to po prostu pleciesz bzdury i próbujesz sobie wymodelować chochołka do obijania.

Po drugie: Janusz Korwin-Mikke pisał o antyfaszyście roku z HIVem, gdy ten już miał udowodnione świadome zarażanie i był za nie skazany
  • Odpowiedz
@smyl: przecież to jest fejk jak #!$%@?. no błagam, działacz partii Wolność uprawiający seks. ja #!$%@? wiarygodność informacji na poziomie rodizny zastępczej przygarniającej rudego cygana romka
  • Odpowiedz
Co za bzdury. Nie masz żadnego dowodu, a bredzisz i jeszcze wymyślasz jakieś chore teorie na poczekaniu, by wyglądało na "potwierdzone info".


@idewons: Ty umiesz czytać? Przecież nawiązuje do tego:

Nie wiem, czy (o czym pisałem) z powodu funkcjonującego wśród niektórych Negrów wierzenia, że stosunek z kobietą pozwala pozbyć się AIDS - czy postanowił w ten sposób zniszczyć wszystkich
  • Odpowiedz
@smyl: Cóż zostały wypełnione jedynymi słusznymi poglądami i jeszcze narzekają. Babom nie dogodzisz ¯\_(ツ)_/¯

Jak to szło?

"Wolność jest partią konserwatywno-liberalną, dążącą do rekonstrukcji w Polsce cywilizacji łacińskiej, która wyrasta z greckiego umiłowania prawdy i piękna, rzymskich zasad prawa i praworządności oraz etyki chrześcijańskiej "

XDDDDDDD
  • Odpowiedz
No chyba że to dla Ciebie legitna informacja i potwierdzone info, w przeciwieństwie do moich "chorych teorii" xD


@smyl: Dla mnie legitną informacja, potwierdzonym info jest to, że antyfaszysta roku simon mol zarażał świadomie i celowo swoje partnerki. Dalej już są rozmyślania Korwina, więc może sam naucz się czytać.

oczywiście zgłosić sprawę do prokuratury. Serio masz jakieś wątpliwości?


Na podstawie czego, słów jednej osoby? Żartujesz sobie? Przecież w najlepszym wypadku,
  • Odpowiedz
Na podstawie czego, słów jednej osoby? Żartujesz sobie? Przecież w najlepszym wypadku, gdyby story okazało się nieprawdziwe to Korwin zgarniałby cięgi w partii za to, że pomówił jedną z ważniejszych osób.


@idewons: zgłoszenie do prokuratury to nie pomówienie. Prokuratura od tego jest, by badać takie sprawy, zbierać dowody i ew. umorzyć śledźtwo, jeżeli będą ku temu przesłanki. Czego oczekujesz? Że każdy zgłaszający przestępstwo przyjdzie z kompletem dowodów?
  • Odpowiedz
Dalej już są rozmyślania Korwina, więc może sam naucz się czytać.


@idewons: napisałem to w identycznej formie, co Korwin. Nie tylko Korwin ma prawo do przemyśleń
  • Odpowiedz
@smyl: Nie wiem co gorsze:
Wiara w wyleczenie HIV stosunkiem sexualnym czy danie dupy kucowi ze śmierdzącym od kiły pysiorkiem żeby się dostać do starego capa który uważa cię za bukłak na poglądy ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
zgłoszenie do prokuratury to nie pomówienie. Prokuratura od tego jest, by badać takie sprawy, zbierać dowody i ew. umorzyć śledźtwo, jeżeli będą ku temu przesłanki. Czego oczekujesz? Że każdy zgłaszający przestępstwo przyjdzie z kompletem dowodów?


@tyrald: Ale na jakiej podstawie miałby składać zawiadomienie do prokuratury? Na podstawie: "a bo mi powiedziała taka jedna, że z tym spółkowała i chyba kiły dostała", tak? No przecież to byłaby niedorzeczność z jego strony i słusznie, że pominął temat, bo nie leży w jego kompetencjach jako prezesa partii dociekać tego, co robią prywatnie osoby z partii po godzinach ze sobą i to jeszcze bez jakiekolwiek potwierdzenia, jakiegokolwiek.
  • Odpowiedz
Ale na jakiej podstawie miałby składać zawiadomienie do prokuratury? Na podstawie: "a bo mi powiedziała taka jedna, że z tym spółkowała i chyba kiły dostała", tak?


@idewons: no doprawdy, lepiej #!$%@? zignorować, tylko frajerzy się prują na psiarni.
Jestem ciekaw, czy podobnie JKM miałby traktować np. doniesienie o morderstwie? Imho przy pierwszych dowodach (np. badanie na choroby weneryczne od oskarżycielek) Grzegorz G. powinien być zawieszony w swojej roli w partii.
  • Odpowiedz
Nie wiem, czy (o czym pisałem) z powodu funkcjonującego wśród niektórych Negrów wierzenia, że stosunek z kobietą pozwala pozbyć się AIDS - czy postanowił w ten sposób zniszczyć wszystkich Białych?

Czy zatem działacz partii Wolność celowo i świadomie zarażał kobiety z powodu funkcjonującej wśród niektórych korwinistów nienawiści do kobiet? Czy postanowił w ten sposób zniszczyć wszystkie kobiety?


@smyl: Sam - jako antykolektywista - staram się wypierać uprzedzenia w stosunku do ludzi o cechach, na które nie mają wpływu, więc nie zgodzę się na wrzucanie wszystkich czarnych do jednego worka tak jak to zrobił pan prezes, ale trzeba przyznać, że jego uogólnienie miało lepsze oparcie w faktach, bo świadomość o chorobach wenerycznych faktycznie kuleje w wielu krajach zamieszkałych przez czarnych (https://en.wikipedia.org/wiki/Virgin_cleansing_myth), a w środowiskach wolnościowych działaczki przyjmowane są z otwartymi ramionami i żadna mizoginia im nie grozi.

Eh, jakim trzeba być człowiekiem, by uznać, że wysoko postawiony działacz zarażający świadomie kiłą działaczki partii Wolność Janusza Kiła-Mikkego to jest prywatna sprawa osoby świadomie zarażającej i osób, które zostaną zarażone i nie zrobić nic,
  • Odpowiedz
@tyrald:

no doprawdy, lepiej #!$%@? zignorować, tylko frajerzy się prują na psiarni.

Tekst o pruciu się to już twoje dopowiedzenie.

Po prostu tak samo jak szef przedsiębiorstwa nie interesuje się, co robią w wolnym czasie jego pracownicy (tym bardziej między sobą) po godzinach pracy, to samo tyczy się prezesa partii i
  • Odpowiedz
@idewons: XDDDDD

A gdzie ja piszę że Korwin w to wierzy?

Naprawdę szkoda mi czasu na przedszkolaka z argumentami typu: "chyba ty" i poważnymi brakami w czytaniu ze zrozumieniem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
A gdzie ja piszę że Korwin w to wierzy?


@Towarzysz_Moskwin: Zapomniałem wspomnieć, że to była moja dygresja. Ale odpowiesz w końcu na wcześniejsze pytanie czy nie?

Naprawdę szkoda mi czasu na przedszkolaka z argumentami typu: "chyba ty" i poważnymi brakami w czytaniu ze zrozumieniem.


To idź i nie wracaj, tu rubelków nie zarobisz swoimi głupawymi tekstami.
  • Odpowiedz
ale trzeba przyznać, że jego uogólnienie miało lepsze oparcie w faktach


@3edcvfr4: Czyli co? Korwin za głupi żeby być w stanie wykorzystać istniejące dzikie zwyczaje do uargumentowania swoich tez? Bo raczej nie złagodził swej wypowiedzi bo nie chciał wyjść na rasistę dx

Co najwyżej dokonał manipulacji bo gwałcenie (często mocno nieletnich) kobiet nie pasowało do historii, o której opowiadał.
  • Odpowiedz