Wpis z mikrobloga

Testuję wychodzenie z przegrywu z pomocą napojów energetyzujących i izotonicznych.

Dzień 10

Wypitych kaw 1/8
Wypitych energetykow 2/17
Wypitych izotoników 0/3
Zazytych tabletek przeciwbólowych (tramadol z paracetamolem) 1/3
(dzien dzisiejszy/całkowita ilość)

Dziem oceniam na dobry z minusem, ciężko było wstać, byłem strasznie zmęczony. Może dlatego, że poprzedniego wieczora wypiłem somersby. Jeżeli mój organizm tak mocno reaguje na taki delikatny napój alkoholowy to chyba będę musiał się zbadać, tylko po jakim kątem?
Żeby łatwiej znaleźć badania będę teraz używać tagu #givemepower- ponieważ moim celem jest być dynamicznym, tj. mieć dużo siły i energii by przeć do przodu

#wychodzimyzprzegrywu #przegryw #depresja #fobiaspoleczna #nerwica #pytanie #kiciochpyta #zdrowie
  • 16
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful #!$%@? tramadol, dojeb sie kofeiną oraz cukrem (tak dla pewności, żebyś sobie flore bakteryjną #!$%@?ł, i uzależnił organizm od sztucznej "energii")
Mówi Ci to ziomek co był uzależniony od monsterka Ripperka, minimum 2 puszki per day, trwało to tak dobre 4albo i 6 miesięcy.
To co w siebie wlewasz i wrzucasz ma większy wpływ na samopoczucie niż zadajemy sobie z tego sprawę.
  • Odpowiedz
@EEEEEEE: normiki sobie wstrzykują heroine brudnymi strzykawkami i żyją. Normik codziennie zjada więcej cukru niż ja w tych energetykach wypije. Ma duży wpływ i mam zamiar to wykorzystać. Gdyby nie to to bym leżał w łóżku bez sił.... A tak mam energię do działania
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful Albo troll albo potrzebujesz w #!$%@? pomocy. Na twoim genialnym pomyśle pociągniesz max 2 miesiące, po czym mam nadzieję że lekarz na sorze #!$%@? Ci takie akcje z głowy. Testujesz pokonanie nieśmiałości i braku doświadczenia mieszanką kofeiny, cukru i opio. Ja #!$%@? XDDD.
Powiedz mi - czy odczuwasz silniejszy ból niż zwykle, jesteś apatyczny (pomijając kilka h jak jesteś naćpany), rzygasz, krwotoki z nosa, mało jesz? ( ͡° ʖ̯
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful
Nie słuchaj tych normików. Wprowadź harm reduction (ostropest + picie dużej ilości wody) i będzie dobrze.
Jedynie uważaj na jelita. Jeżeli ich praca się pogorszy, to odstaw wszystko, bo tutaj nie ma żartów.
Ogólnie to polecałbym przejście na tabletki z guaraną.
Na działanie alkoholu o którym pisałeś to próby wątrobowe.
  • Odpowiedz
@hailempathy Cóż, temat bardzo szeroki i nie dam rady go tutaj wyczerpać.
To jest tak - wyplukujesz sobie magnez i potas z organizmu, zwiększasz ciśnienie i przyspieszasz akcję serca.
Jesteś rozdrażniony, zmęczony psychicznie, nie możesz się skupić, spadki nastroju - generalnie czujesz się jak gówno. Po pewnym czasie regularnego stosowania, organizm sam zaczyna się ubiegać o kofeinke - sennoscia oczywiście. I to tak idzie, aż będziesz sobie dupił po 3 monsterki dziennie
  • Odpowiedz