Wpis z mikrobloga

@SomeoneFromPoland: Wojna rządzi się swoimi prawami. Zawsze się jakieś chore cyrki działy. Bestialstwo, tragedia, głód, choroby i śmierć wszędzie z drugiej strony jakiś procent bohaterstwa i honoru.
Jak ktoś ładnie kiedyś powiedział, wojna zawsze była wywoływana przez starych w której gineli ci młodzi.
@Naxster: Grałeś w Red Orchestrę, Day of Infamy albo chociaż CoH2? Wyobrażasz sobie, jak wyglądałyby te gry z groteskowymi postaciami jak na trailerze? Albo pierzemy się z Hitlerem na księżycu, albo stawiamy na quasi realizm. Z zapowiedzi wynika, że ten Bf chce stanąć gdzieś pośrodku żeby jak najwięcej ugrać, ale moim zdaniem nie wyjdzie mu dobrze żadna ze stron #notmybattlefield
@Jacket: i jezeli kampania bedzie tak wyglądać to cie popre w pełni. Jeżeli tylko multi to powiem trudno. Najsmieszniejsze ze w rownoleglym temacie ludzie na mnie naskakuja ze nie podobaja mi sie czarni niemcy xD
Spoko, mnie tez nie podoba sie prezentacja. Ale całość. Istnienie cyborgczki w multi przelkne. Jak cala gra bedzie girl power i token squad of misbehave rebels to nigdy dobrego slowa o V ode mnie nie uslyszysz