Wpis z mikrobloga

Współlokatorka zużywa szampon mojej dziewczyny (który stoi na półce z moimi rzeczami). Przy artykułach spożywczych sprawa jest prosta - coś na rozwolnienie i załatwione. Co jednak można dodać do szamponu? Najlepsza odpowiedź wyląduje na jej głupim łbie. Nie oszczędzajcie jej, laska potrafi zalać łazienkę swoim okresem i tego nie sprzątnąć, albo nie spuścić po sobie w kiblu (dwójki też), ogólnie zostawia straszny syf.
  • 241
@maniok hmm @niewiemjakonomanaimie jeżeli doda farbę czy coś za co może go pozwać? Jego dziewczyny szampon, chciała sobie zrobić kolor włosów a nie wiedziała jak to sobie dolała, jej szampon to może robić co chce. A że tamta #!$%@?ła bez pozwolenia to jej sprawa, bo nie powinna tego robić bez pytania
@daaniel121tu masz pierwszy przykład z brzegu.
Ja też mogę cię pozwać bo mnie niepotrzebnie wołasz na wykopie zadając durne pytania. #!$%@? z tym że pozew jest bez sensu i z pewnością sąd by mi nie przyznał racji to jednak mam prawo go złożyć i ponieść koszty
@niewiemjakonomanaimie: Nie rób tego, twoja akcja może wywołać jej reakcje i możliwe że później coś twojej dziewczynie przygotuje, jakąś niemiłą niespodziankę. Zamiast okresu w łazience będzie okres w lodówce w waszym jedzeniu. Później będzie rewanż i będziecie żyli wspólnie w wiecznym strachu. Zabierz szampon do pokoju, jak sobie kupi swój to postawisz z powrotem w łazience.
@niewiemjakonomanaimie: Pod żadnym pozrorem nie dodawaj wody utlenionej!!!
Jest to silnie żrąca substancja (zwłaszcza w stężeniu większym niż 5%).
Dla testu jak sobie polejesz wodę utlenioną 2% na skórę to powstana takie białe zacieki - to rozpuszczona skóra.
Jezeli dodasz Wode o większym stężeniu to poparzenia mogą byc tragiczne w skutkach i pójdziesz siedzieć jak za człowieka.
Przy artykułach spożywczych sprawa jest prosta - coś na rozwolnienie i załatwione.


@niewiemjakonomanaimie: trzeba być skończonym idiotą, żeby dorzucać komuś jakiekolwiek lekarstwa do żarcia. Pomijając już fakt że może mieć jakieś alergię i zejść od tego, to jak by to sprytnie rozegrała to poszedłbyś siedzieć.
> A ja uważam że może.


@Suheil-al-Hassan: jakby sprawa trafiła do sądu, to nikogo by to nie interesowało. Jakby laska to dobrze rozegrała, to tłumaczyłbyś się z usiłowania zabójstwa ( ͡° ʖ̯ ͡°)

> Jak mi się mleko zepsuje, ktoś to łyknie i dostanie rozwolnienia to też moja wina?


@Suheil-al-Hassan: uważasz że nie ma różnicy pomiędzy sypaniem środków na przeczyszczenie do mleka, a jego samoistne popsucie