Aktywne Wpisy

JamesJoyce +8
#sztucznainteligencja #programista15k #programowanie
Boicie sie ai w konteksie pracy? Rozmawiam w pracy z programistami i nawet nie wiecie jak wielu koderow kompletnie wypiera ai.
Boicie sie ai w konteksie pracy? Rozmawiam w pracy z programistami i nawet nie wiecie jak wielu koderow kompletnie wypiera ai.

pearl_jamik +201
przestańcie podniecać się tą sztuczną raszplą holenderką, tu macie prawdziwą naturalną piękność.
#mediolan2026
#mediolan2026
źródło: mmrhs5xw9k7sseajw5kv8t2vzfbk35wc
Pobierz




Możecie mi polecić jakieś środowisko do pisania w c++ pod linuksa, żeby uwzględniało c++11 w szczególności sharedptr? Przykładowo mam jakiś sharedptr do obiektu, robię sobie do niego kropkę i... nic. Powinno samo zamienić mi na -> i pokazać dostępne metody.
Jak już napiszę takie coś z ręki, kliknę z ctrl na metodę i nie przenosi mnie do implementacji. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Piszę na tą chwilę w QtCreator, ale przez brak wspomnianej obsługi równie dobrze mógłbym pisać w gedicie.
w QtCreatorze nie mam .pro, otwieram nim same pliki .cpp, a kompiluję ręcznie w terminalu.
@CrazyBaran: umarł przy ładowaniu projektu. Spróbuję ponownie na mniejszym fragmencie.
To dlatego nie masz podpowiedzi.