Wpis z mikrobloga

od dawna mnie korciło by zacząć mój eksperyment społeczny. Od dzisiaj będę dawała serduszko każdemu suchoklatesowi na #tinder z okolicy i nie muszę do tego używać cudzych zdjęć. Po dwudniowej gadce szmatce i obietnicach że uwielbiam się przytulać i spędzać wspólnie czas na rozmowach i oglądaniu LOTR pod kocykiem, jak stulej bedzie juz myslal ze wychodzi z przegrywu umawiam się na spotkanie, nie przychodze tylko wysyłam smsa, że jednak nie lubie Władcy Pierścieni. #stulejacontent #przegryw ##!$%@?
  • 177
@Venro lubie ale nie w tym rzecz

sama spedzasz na wykopie cale dni nic nie robiac i teraz chcesz sie dowartosciowac robiac gowno na tinderze XD podkreslajac jak to "uzywasz wlasnych zdjec" zaskocze cie ale kazdy stulej z 5kg szpachli na ryju wyglada jak GIGA CHAD ( ͡° ͜ʖ ͡°) jestes typowa zenska stulejka ( )


@robeo12055 nic tylko stuleje powinny zaczaj robic
@PomidorovaLova: co daje taki 'eksperymet społeczny' poza wpędzaniem niektórych osób w jeszcze większe kompleksy? Nie wrzucam wszystkich do jednego wora i nie wnikam kogo będziesz 'badać' ale część tych osób może mieć jakies probelmy (akceptacja otoczenia, fobia społeczna itp.) Robiąc sobie te śmieszne śmieszki możesz tylko dobijac takie osoby i utwierdzac ich w przekonaniu, ze różowe tylko robią sobie z nich jaja. Miej rozum i godność i rób jakieś mniej #!$%@?