Wpis z mikrobloga

od dawna mnie korciło by zacząć mój eksperyment społeczny. Od dzisiaj będę dawała serduszko każdemu suchoklatesowi na #tinder z okolicy i nie muszę do tego używać cudzych zdjęć. Po dwudniowej gadce szmatce i obietnicach że uwielbiam się przytulać i spędzać wspólnie czas na rozmowach i oglądaniu LOTR pod kocykiem, jak stulej bedzie juz myslal ze wychodzi z przegrywu umawiam się na spotkanie, nie przychodze tylko wysyłam smsa, że jednak nie lubie Władcy Pierścieni. #stulejacontent #przegryw ##!$%@?
  • 177
  • Odpowiedz
@PomidorovaLova Ale im dupy pękają. XD
Stulej używał cudzego zdjęcia, żeby ciągnąć rozmowy i potem wystawiać różowe - hehe zajebiscie dobrze im tak Xd, różowa, co celowo zapomniała o tagu #pdk pisze, że robi to samo - płacz i zgrzytanie zębów, jak tak można się ich serduszkiem bawić. XDDDDD
  • Odpowiedz
@PomidorovaLova: a do czego się teraz czepiasz, bo nie bardzo rozumiem? Bo założyłam konto tydzień temu? I co? Jak masz jakieś problemy z wiarygodnością, że kobieta śmie skrytykować kobietę to zapraszam na priv. A jak rzucasz słabą zarzutkę, to daj sobie spokój
  • Odpowiedz
@PomidorovaLova: sama spedzasz na wykopie cale dni nic nie robiac i teraz chcesz sie dowartosciowac robiac gowno na tinderze XD podkreslajac jak to "uzywasz wlasnych zdjec" zaskocze cie ale kazdy stulej z 5kg szpachli na ryju wyglada jak GIGA CHAD ( ͡° ͜ʖ ͡°) jestes typowa zenska stulejka ( )
  • Odpowiedz
  • 1
@Venro lubie ale nie w tym rzecz

sama spedzasz na wykopie cale dni nic nie robiac i teraz chcesz sie dowartosciowac robiac gowno na tinderze XD podkreslajac jak to "uzywasz wlasnych zdjec" zaskocze cie ale kazdy stulej z 5kg szpachli na ryju wyglada jak GIGA CHAD ( ͡° ͜ʖ ͡°) jestes typowa zenska stulejka ( )


@robeo12055 nic tylko stuleje powinny zaczaj robic
  • Odpowiedz