Wpis z mikrobloga

@rales: zawołaj mnie i pokaż ten komentarz. Chcę zobaczyć jak potoczyło się moje życie: Siedzę w IMP, jest 22.05.2018. Ala dała mi czas do lipca na ogarnięcie życia w Wawie, inaczej koniec. Jest półtora miesiąca po całej inbie. Zaczynam od nowa. Czy to się uda?
  • Odpowiedz
  • 1
Zapomniałem, że Linetty będzie miał wtedy 31 lat i może być kluczową postacią w pomocy. Kędziora też ma szansę, chociaż 32 to sporo na bocznego obrońcę.
  • Odpowiedz
@oiio: Lewy w 2010 był na liście TOP50 najlepszych młodych zawodników wg zachodnich gazet, zdobył własnie mistrzostwo kraju, został królem strzelców eklapy i mówiło się o zainteresowaniu fajnymi zachodnimi klubami - wiec i jego szłoby się spodziewać w kadrze.
  • Odpowiedz
Ciekawe, czy za 8 lat będę mieć już E34 540i full opcja w skórze. Wołaj, a sobie odpowiem ( )
  • Odpowiedz
@Jadugar: tylko że Grabara to umysłowy dzban i jak nie pójdzie po rozum do głowy to przez swoją głupią gadkę może skończyć w jakimś drugoligowcu w republice bananowej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rales: czytałem kilka wywiadów z Dragowskim i moim zdaniem jak coś nie zmieni się w jego myśleniu to zaliczy taki zjazd, że max to ekstraklasa. Najprawdopodobniej do niej wroci, bo ostatnio zagrał połówkę w ostatniej kolejce i był to jego ostatni mecz z Fiorentinie (swoją drogą słabo się pożegnał - 3 bramki XD )
O ligowcach się nie wypowiem, bo muszą najpierw liznąć trochę ligi zagranicznej i wtedy się okaże
  • Odpowiedz
@rales: dokładnie zmieni się 90%, a ok. 50% będą stanowili piłkarze, o których jeszcze nikt nie słyszał albo nie spodziewał się, że taki progres osiągną. Natomiast jak się porówna to z wcześniejszymi tego typu propozycjami na ME 2016 czy MŚ 2018, to jednak nie ma tu już jakichś Benów Starostów, Andrew Konopelskich, Krzysztofów Strugarków czy innych Vincentych Rabiegów, którzy chuia znaczyli, a kreowano ich na zbawców xDDD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SunnO: to że wyżej sra niż dupę ma niekoniecznie świadczy o tym, że nie zrobi kariery. Swoja drogą masz całkowitą racje, że jest dzbanem, ale opieramy to tylko na podstawie jakichś dziecinnych pyskówek na twitterze. Poza tym mało o nim wiadomo, jak zachowuje się w szatni i poza boiskiem. Oglądałem kilka skrótów z jego meczów to gość wygląda naprawdę solidnie (poza grą nogami, ale to tylko moja opinia)
  • Odpowiedz