Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #penis #tfwnogf #feels #przegryw ##!$%@?

Właśnie odrzuciła mnie dziewczyna. Okazało się że jej nie zadawalam i z moim 12cm mogę co najwyżej walić gruchę. Ledwo się powstrzymała żeby nie parsknąć mi w twarz i starała się zachować powagę ale uśmiechu na twarzy nie dawała rady zamaskować. Speszyłem się i chciałem uciekać ale postanowiła spróbować. Nic nie czuła, uśmiech nie schodził jej z ust na koniec mi podziękowała i powiedziała żebym się nie martwił i sobie na pewno inną dziewczynę znajdę a ja żałowałem że nie uciekłem od razu. Czuję się jak gówno. (,)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 16
  • Odpowiedz
Ja wywijam 9cm i moja jest usatysfakcjonowana, wiec glowa do gory mirku. Nie wazne jaka rozdzka tylko jaki czarodziej ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Kurde, ale nie fair laska.
Głowa do góry, stary! Duża pała to nie wszystko, a i są na Twoje 12 cm sposoby - od dobrych pozycji (zerknij do kamasutry) po możliwość powiększenia. Przede wszystkim odpowiednia, wartościowa dziewczyna, której możesz zaufać.
Będzie dobrze!
  • Odpowiedz
@Marakuja: Niekoniecznie, bardziej możesz się podzielić jak to było kiedy Twoja partnerka pierwszy raz go zobaczyła/powiedziałeś jej o tym. Albo inne dziewczyny, z którymi się spotykałeś.
  • Odpowiedz
@Kubak356 wszystko przed toba, pamietaj, ze srednia europejska prawdziwa (mierzona przez lekarzy) to ok. 12 cm, nie 14 czy 15 jak czasem jest podawana, duzo ludzi ma malego zaganiacza, dlatego nie przejmuj sie mirku
  • Odpowiedz