Wpis z mikrobloga

@Dwep: Nie drogówki a zespołu inżynierii drogowej zazwyczaj to ten sam wydział, druga sprawa skoro w większości przypadków opiniuje to ktoś z komend wojewódzkich to zapytaj ich czy oni sami egzekwują te przepisy czy tylko je ustalają dla mniejszych jednostek. > Zarządca może ustawić nowe znaki, nawet jeśli policjanci są przeciw.
  • Odpowiedz
@EliotAlderson: Jak możesz to zrób AMA o tym jak wyglądają takie akcje z pilnowaniem kibiców lub kiboli. Czytałem nie raz zarzut, że kibol trybunie może robić co chce bo nie jest wobec niego egzekwowane prawo np. jak rzuca w kominiarce racą gdzie gdyby był na zwykłej ulicy to policja od razu by go zgarnęła. Wiele razy o zadymach wypowiadali się dziennikarze, kibice, kibole, organizatorzy ale mniej oficjalnie służby porządkowe nie.
  • Odpowiedz
Zawsze mnie to najbardziej #!$%@?ło, że to bydło trzeba dosłownie prowadzić bo się przypadkiem rozejdzie i syfu narobi na ulicach xD A taki jeszcze pisze, że problem polega na tym, że do prowadzenia tego stada wybrano złą trasę i stąd problemy.


@Elaviart: to niech cie dalej #!$%@?, nie moja wina i nie moj problem ze pewno nigdy nie widziales jak to wyglada na wlasne oczy i zyjesz wyobrazeniami :) mysle
  • Odpowiedz