Wpis z mikrobloga

@EliotAlderson oni pouczają tylko osobniki od których mogliby dostać #!$%@?, natomiast Ty możesz takim osobnikom oddać z 9mm xD ostatnio w Toruniu nie zatrzymałem się na stopie, panowie podeszli: dzień dobry sierżant iksiński, domumenciki. Dobrze Panie Krzysztofie dziś się skończy na pouczeniu bo widzę ma Pan czysta przeszłość xD CSI KRYMINALNE ZAGADKI
@Raii:

Nie rozumiem skąd agresja w stronę drogówki przecież to nie oni ustawiają znaki drogowe

Drogówka akurat swoje za uszami ma, parę przykładów z życia:

- pościg na sygnale i mandat za "nieodśnieżone" auto (było skrobane wcześniej przez dobre pół godziny), aż się pobliscy przechodnie łapali za głowę ("panie, to ma być nieodśnieżone auto? #!$%@?ło ich") a kierowca autobusu nie klaskał; doświadczenie życiowe podpowiada że mogło chodzić o "nietutejsze"
@creativ93: Tu bardziej chodzi o to, żeby postronne osoby, samochody, pół miasta nie ucierpialo. Dopóki ustawiają się sportowo na grzybobranie to nie widze problemu, ale i 99% chodzi w tym też o wpływy w świecie narkotykowym, handel itd, tu jest cały pies pogrzebany.
@Sharevok: Pozdrowienia! Za chwilę napiszę na priv, mam kilka pytań jak mogę :) tylko odblokuj wiadomości jak możesz :D
@highlander: Są jeszcze takie wydzialy jak WOPD,