Wpis z mikrobloga

@peetee

Ty masz z głową? Porównujesz moje opinie do patologicznych wypocin tego debila? Taguje Legia czy co że łazisz za mną i jedno i to samo piszesz, że niby mam ból dupy? To jest mirko, a ja sobie mirkuje...o sporcie. Przecież nie będę pisał o złych kobietach, muzułmaninach, czy PiSie bo od tego są inni. Zejdz ze mnie bo jak mogę nie pisać o Lechu, czy ekstraklasie bez Legii, która jest członkiem
Porównujesz moje opinie do patologicznych wypocin tego debila?


@Gasquet: Tak, to jest dokładnie ten sam poziom, jakieś mega z dupy urwane teorie, populistyczne argumenty podciągane pod słabą tezę. Bardzo typowe dla buldupowców.
@peetee

Ja tam widzę różnice między moimi wpisami, a tego debila "kuhwy boli?" :)

Oczywiście zero argumentów na mój wpis, wiec najprościej sprowadzić rozmowę do bóldupienia.

Myślałem, że jesteś normalny bo kilka tajnych Twoich komentarzy przeczytałem, ale jednak się myliłem.

Daj mnie na czarną jak Cie to tak boli bo ja tego idiote IDFcos tam dałem i miałem spokój.

Kto tu ma ból dupy właśnie wychodzi...
Oczywiście zero argumentów na mój wpis, wiec najprościej sprowadzić rozmowę do bóldupienia.


@Gasquet: przecież to Ty nie podałeś żadnego argumentu udowadniającego swoją tezę więc nawet nie mam czego obalać. Mogę Ci pokazać milion artykułów w których będzie napisane że Legia powinna zostać jak najbardziej ukarana i dobrze o tym wiesz. A jeśli nie wiesz no to cóż ja mogę więcej powiedzieć.

Daj mnie na czarną jak Cie to tak boli bo
@peetee

Gdybyś najpierw poprosił o dowody to bym Ci je przedstawił, jednak wyjeżdżasz z takimi tekstami to się bujaj :) ja mam to gdzieś co Ty myślisz o mnie, czy dajesz kogoś na czarną, czy nie dajesz. Pisze obiektywnie o każdym klubie polskiej ligii, gdy dwa dobre słowa o Legii dam to dupa cicho, gdy dwa złe to zjazd całego tagu legia. Ogarnij się, jeszcze będą z Ciebie ludzie.