Wpis z mikrobloga

sądza, że wtedy będzie łatwiej zakisić ogóra, że ona taka wtedy porządna, mniej stresu XD Po prostu lustrzane odbicie przegrywa.

Tylko chyba nie kumacie, że jak dziewczyna w wieku >20 lat jest dziewicą to też raczej jest jakimś przegrywem

@XpedobearX: Czyli jeden z tych niewielu momentów, kiedy oczekiwania=rzeczywistość i nie można zrobić śmiesznej tabelki.
@XpedobearX: Na #!$%@? generalizujesz, że jak dziewica to od razu coś z nią nie tak ? Czy ilość odbytych stosunków określa jacy jesteśmy ? Nie każdemu udaje się stracić cnotę w gimnazjum, liceum czy nawet na studiach. Niektórzy po prostu nie lubią niezobowiązującego seksu. Dla mnie po prostu chore jest skreślanie kogoś za zerowy/niski/wysoki przebieg.
@UberStuleja: No wiesz, ludzie szukają miłości w tym czasie?

Niektórzy po prostu nie lubią niezobowiązującego seksu.


Od tego mają związki?

Dla mnie po prostu chore jest skreślanie kogoś za zerowy/niski/wysoki przebieg.


Dla mnie też i ja tej osoby nie skreślam, lecz po prostu nie dla mnie są zabawy w nauczyciela i przewodnika po świecie seksu. Niech bawi się w to ktoś inny bo to jest ciężkie względem kobiety, imo faceta łatwiej
@glonstar:

Tak samo może kogoś kręcić to, że będzie czyimś pierwszym


Inna sytuacja. Ktoś może być bardziej podekscytowany tym, że ten ktoś może być pierwszy, bo:

- ta osoba może być tą ważną, która zrobi to z druga osobą jako pierwsza,

- nie zawsze sie spotyka się prawiczków/dziewice więc jest to jakaś odmiana i jest to też powiązane z punktem pierwszym, bo robiąc to cały czas traci to na znaczeniu,

-
Kurłaaaa i aż przykro się robi, że dalej jesteśmy z tym wszystkim w lesie. Czemu nie mówimy tego samego o mężczyznach? Czy ktoś może zrobić jakieś śmieszne badania potwierdzające, że mężczyźni, którzy współżyli dopiero po ślubie, są bardziej wierni? Nie? Może dlatego, że większość kobiet nie daje #!$%@? o to, czy partner jest prawiczkiem (choć wiadomo, że interesują się jego przeszłością seksualną itd). Ale w XXI wieku wśród mężczyzn dalej znajdują się
Nie oznacza to, że będzie odrzucać osoby, (...)


@kolluk: To, czy będzie odrzucać, czy nie, zależeć może od tego, czy:
- zależy mu na tym aż tak bardzo
- ma alternatywy (czyli czy sam jest na tyle atrakcyjny, że w razie czego znajdzie sobie inną, spełniającą to kryterium).
I dotyczy to każdego upodobania, nie tylko dziewictwa. Kogoś mogą na przykład kręcić rude. I też być może będzie stanowczo odrzucał wszystkie inne,
@XpedobearX jeszcze najlepsze, że żaden za rękę nie trzymał laski ale ekspert w sferze związków xD. Wykop to taki kocioł #!$%@? ostatnio, że to się w głowie nie mieści. Staniesz w obronie rozowej to zostaniesz zwyzywany od białorycerzy bo hurr durr jak śmiałeś się sprzeciwić doskonałej teorii na temat różowych opracowanej przez jakiegoś wykopowego stuleja. Przedstawiają jakieś wykresy z dupy odkopane gdzieś w czeluściach internetu, a w prawdziwym życiu jakby jeden z
Czemu nie mówimy tego samego o mężczyznach? Czy ktoś może zrobić jakieś śmieszne badania potwierdzające, że mężczyźni, którzy współżyli dopiero po ślubie, są bardziej wierni? Nie? Może dlatego, że większość kobiet nie daje #!$%@? o to


@Obiekcja: shit wykop says xD takie badania były robione i wyszło że nie ma żadnej korelacji pomiędzy ilością partnerek seksualnych u mężczyzny, a stabilnością późniejszego małżeństwa. Jak widać nawet nauka potwierdza że mężczyźni są bardziej