Wpis z mikrobloga

@LR300: tak, na stan zapalny dostaje się sterydy, ale można mieć też posterydowe zapalenie skóry, poza tym skóra jest mega poddatna na słońce, szybciej powstają przebarwienia, zmiany w strukturze kolagenu
@TomdeX: ta maść była badana przez jakąś angielską instytucję, a nie grupę, chyba klobetazol im tam wyszedł
@Ennai: najlepsi są ci którzy na pytanie czy można stosować u dzieci mówią "no tak, jasne" ( _)
  • Odpowiedz
najlepsi są ci którzy na pytanie czy można stosować u dzieci mówią "no tak, jasne" ( _)


@anissyrebokka: Niektórzy w ogóle nie myślą. Im pomogło to pół biedy, nieważne, że mogą być nawroty, albo substancje w kosmetyku już powoli sieją zmiany w organizmie. Pomogło, więc na pewno jest super, dla dzieci tym bardziej. Ja nie wiem co trzeba mieć w głowie, żeby zamawiać kosmetyki w alli. Rozumiem jeszcze
  • Odpowiedz
  • 67
@lubielizacosy @levusek1992 @Dorken @Mrbimbek @TomdeX @lubielizacosy @wojtekwariat @LR300 @wiluxpl

Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych i Wyrobów Medycznych przebadał maść Yiganerjing po tym ja ta zalała rynek brytyjski. Stwierdzono obecność sterydu (clobetasol propionate), oraz dwóch środków przeciwgrzybiczych (ketoconazole, miconazole nitrate). Potwierdzono też, że poza powyższymi maść składa się z ziół. Jak wynika z analizy dawka sterydu, którą zawiera Yiganerjing to 0,25 mg/ml czyli połowa tego, co znajduje się w składzie popularnego, sprzedawanego w Polsce
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bit3ls: same story here meczylem się z trądzikiem cała gimbazie i trzy lata technikum nic nie pomagało dopiero po izoteku jest spokój nawrotu też nie miałem
  • Odpowiedz
Yiganerjing pomogła na łuszczyce , brałem wszelkie dostepne leki i maście, sterydy, nic nie pomagało. Ponad 15 lat i tylko delikatnie zaleczało. Mam gdzieś co jest w tej maści ale po miesiącu plamy zaleczone zostały delikatne blizny, i to za ok 10 zł, nie wspominam ile kasy przez te lata wydałem
  • Odpowiedz
@savanna sam miałem okres w którym byłem już zdecydowany na izo, jednak opuściłem. Po kilku latach się uspokoiło, choć skóra nie jest idealna
  • Odpowiedz
@maddict u mnie nie była idealna i stwierdziłam, że koniec z tym. Bardzo żałuję że zdecydowałam się na izo tak późno. Skutki uboczne są pompowane w internecie do rangi mitycznych stworów. Warto mieć znajomego dermatologa, który trochę nakreślił sprawę. Na ponad 1000 pacjentów tylko dwójka musiała przerwać kurację.
  • Odpowiedz
@Bit3ls: Brałeś Izotek ten w takim niebieskim opakowaniu, czy inny lek. Ja brałem Izotek i miałem nawrót trądziku na twarzy, a trądzik bardzo mocny na plecach nie wyleczyl się do końca i mam blizny po tym. Od września korzystam z innego dermatologa który przepisał mi na początek masc akneroxid czy cos takiego, a później aknenormin. I na ostatniej wizycie powiedziała ze mam brać przez już przez 2 msc ta sama dawkę
  • Odpowiedz