Wpis z mikrobloga

@hadrian3 takiego czegoś nie odczuwam, tylko fizycznie jak opisałem wyżej.

I nie sugerujcie się tą gówno-burzą na blogach i forach internetowych - grubo tam przesadzają ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Bit3ls: izotek nie tylko "wysusza" organizm. Ten lek jest polecany osobom z naprawdę ciężkim przypadkiem trądziku, na który nic innego nie pomaga. Lista skutków ubocznych jest naprawdę długa i to nie jest takie hop siup. Ja brać nie musiałam, ale znam dwie osoby, które brały. Jedna miała fatalne samopoczucie, bóle, nudności, okropnie się męczyła. Druga zniosła trochę lepiej, ale bardzo szybko przybierała na wadze. Silniejszego leku na trądzik chyba nie ma.
@Bit3ls: A ja nie polecam. Stosowałem ponad rok. Na czas kuracji rzeczywiście podziałał, jednak po odstawieniu leku w ciągu roku dostałem nawrót. Profitu 0, a niektóre z skutków ubocznych zostały do dziś. Także jeśli cenicie sobie zdrowie, to nie zabierzecie się za to gówno, a z syfem jakby nie było można żyć. Szkoda zdrowia, pozdrawiam.
@Rossomak jaki skutek uboczny Ci został?

@savanna Tak. Nie ma nic mocniejszego ;-) kto co woli. Jak ktoś użera się z trądzikiem lata to wątpię, że ma czas i ochotę próbować nowego nieskutecznego gówna. Izotek jest pewny - ale ma skutki uboczne. Poza wysuszeniem organizmu nie czuje nic więcej więc ciężko mi odpowiedzieć. Terapii jeszcze nie zakończyłem więc ciekawy jestem co będzie po wszystkim
@Bit3ls: Nie mogę pozbyć się łupieżu, dodatkowo w okolicach mieszków włosowych wraz z rozrostem włosów pojawiają się ranki i świąd skóry, na którego wyleczenie nie mogę dobrać szamponu. Do tego wszystkiego reakcje uczuleniowe, wysypki i problemy z skórą pod pachami.
@hardkorowymoksu: @Thexil: ktos podal w komentarzu na y zlota tubka xD coz uboczne moga byc. Posmarowalem dwa razy i zeszly mi krosty ktore mialem od zawsze. Wczesniej to probowalem palić brevoxylem np. Nic oprocz poparzen nie dawało. Chociaz fakt masci sterydowych wczesniej nie stosowalem a piszą ze wlasnie w tej masci jest steryd. Jak narazie to skore mam jak nową. Zero pieczenia czy zaczerwienienia.
@TomdeX: @ravau: