Wpis z mikrobloga

@Dorken: sam zamawiałem siostrze te czarne maseczki firmy bioaqua, mając obawy że coś jej się stanie po tym, ale masc to jednak trochę co innego... :(
@Mrbimbek: no właśnie, cholera wie jakie efekty uboczne będą po czymś takim, skoro aż taka skuteczność, chyba że to zwykły bait.
@Dorken: jeśli tylko zaczerwienienie, to pół biedy, bo podczas kuracji izotekiem też skóra jest czerwona... Pozostaje kwestia ile ma trwać kuracja maścią i czy stan zapalny przejdzie po jakimś czasie, czy poprostu będzie nawrót i wysypie tak samo jak przed, albo mocniej.
@ravau: sterydy ziomeczku, a chinczyk jak to chinczyk, nie musi patrzec co wklada do takiej masci, szczegolnie jak ja wysyla gdzies w swiat, trzymam kciuki zeby sie to okazalo zlotym srodkiem dla Ciebie, ale ja byn sie nie odwazyl, ryzyko zbyt duze (ʘʘ)
@lubielizacosy dla wszystkich zainteresowanych. Najlepszym lekiem który w 100 % może wyleczyć Cię z tego to Izotek. Działa on na gruczoły łojowe przez które ma się syfy. Nie jest aż tak kolorowo bo ma wiele efektów ubocznych. Jedno, że kuracja trwa dość długo więc trzeba się przez dłuższy czas pomęczyć. Największym efektem ubocznym jest mega wysuszenie organizmu, wyjście bez pomadki do ust nie wchodzi w grę :-). Długo by to pisać ale
@lubielizacosy wszyscy na tych durnych grupkach aliexpress polecają tą maść, a wszystkie słowa sprzeciwu wobec niej i jej składników (silny steryd), są usuwane a osoby banowane na dzień. Także ten, nie brałabym opinii tych ludzi na poważnie


@Ennai: Maść była badana przez jednego z grupy i wyszło, że nie jest źle. Problem jest taki, że jest dużo podróbek i skład może się różnić i to bardzo.

@ravau: są mascie ze