Wpis z mikrobloga

  • 1
@ravau o Panie, ja miałem taki trądzik, że moja twarz była jak opuchnięta. Kuracja Aknenorminem trwa rok z tego co pamiętam. Mało przyjemna, ale o ile z początku wyglądało gorzej, bo cała "ropa" zaczęła mi wychodzić to po jakieś 3-4 miesiącach już było spoko. Tylko niestety blizny mi zostały, ale w sumie dziwne, żeby po trądziku tej skali nic nie zostało.

Fakt jest taki, że to lek działający jak bomba atomowa na
  • Odpowiedz
@Dorken: Nie ma takiego czegoś, że skóra się domaga steryda. Powstaje hiperwitaminoza, i silna suchość skóry przez co staje się ona czerwona.
  • Odpowiedz
@travis_ dodaj, że do dobrego dermatologa. Bo my byliśmy u jakiegoś polecanego e mieście i tylko jakieś gówno maści robione, antybiotyk, za wizytę 150pln i po trzech miesiącach zero efektów. A dostał wszystkie możliwe badania pod kątem trądziku.
  • Odpowiedz
@lubielizacosy: też stosowałem dziesiątki leków bo mój ryj wyglądał jak pole minowe. Pomógł mi dopiero aknenormin czy jakoś tak (jest chyba tańszy odpowiednik). Jest tylko na receptę i ma dużo skutków ubocznych, ale naprawdę działa. Strasznie wysusza skórę, bez pomadki i kremu z domu nie wychodziłem.
  • Odpowiedz
@maddict nie napisalam ze są mitem. Są deminizowane i wyolbrzymiane. Jakby przytoczyć skutki uboczne aspiryny to też można się przestraszyć.

Większość również odkłada się w psychice


Możesz rozjaśnić bo brzmi foliarsko.
  • Odpowiedz
@lubielizacosy: Mają coś na "łojotokowe zapalenie skóry"? bo ja mam takie #!$%@? i cały czerwony nos mam jak zachlany żul i wyskakują małe pryszcze od czasu do czasu, używam normalnego kremu ale to pomaga tylko chwilowo.
  • Odpowiedz
Używałem na dłonie i znacznie lepsze efekty niż wszelkiego rodzaju kremiki ze sterydami przepisywanymi przez dermatologów. Także może nie same zioła, ale polecam (ʘʘ)
  • Odpowiedz
  • 0
@truio mówisz o tej yingering czy jak to tam? Sam mam od 8 lat przepisywane grube leki steroideowe i w sumie nie dają one efektu dłuższego jak 10 dni
  • Odpowiedz