Aktywne Wpisy

brzusio +154

SaintWykopek +31
Mam 27 lat i po raz drugi podchodzę do nauki jazdy. Nie należę do osób, które dobrze radzą sobie ze stresem, ale tym razem muszę zrobić to prawko. W skrócie – dziadkowie są już starsi i czasami trzeba ich gdzieś zawieźć.
Macie jakieś porady dla początkującego? Stresuję się niemiłosiernie i czasem mam wrażenie, że za kierownicą nie ogarniam najprostszych rzeczy.
#prawojazdy #polskiedrogi
Macie jakieś porady dla początkującego? Stresuję się niemiłosiernie i czasem mam wrażenie, że za kierownicą nie ogarniam najprostszych rzeczy.
#prawojazdy #polskiedrogi
źródło: IMG_6095
Pobierz





źródło: comment_hdIc14b6eg8BBy7n7z3vPTZGipvxo1Ij.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora
źródło: comment_L5m98AXaD5NbHVb5OxTXExHIMbridhhM.jpg
Pobierzźródło: comment_JuGqZV10VOLu0aDitDk8Foz9226xA2YG.jpg
Pobierz