Wpis z mikrobloga

Witam Mirki, potrzebuję się poradzić. Posiadam rachunek w #mbank i chciałbym sobie utworzyć jakiś rachunek, niekoniecznie w tym samym banku, na swoje oszczędności. Uprzedzam, że nie interesują mnie żadne lokaty, zależy mi, aby taki rachunek nie był co miesiąc obciążany jakimiś gównopłatnościami typu utrzymanie konta, opłata za kartę czy jakieś ubezpieczenie. Niby u mnie jest coś takiego, ale tam ustala się ile co miesiąc ma zabierać z "wypłaty" na jakiś tam cel, mnie bardziej zależy, abym sam to kontrolował. Powiedzmy mam dobry miesiąc wpłacam 500 zł, następny miesiąc załóżmy miałem jakieś wydatki i chcę wpłacić 20-50zł. Nie zamierzam ruszać odkładanych tak pieniędzy po 2-3 miesiącach, ale gdyby coś(tfuu tfuu) się działo, to chciałbym mieć możliwość w każdej chwili wyjęcia całej, zgromadzonej tam sumy. Ktoś ma pomysł, jak i gdzie mogę to zrealizować? #banki #pieniadze #oszczedzanie #finanse
  • 5
@stresS ja w mBanku do oszczędności i inwestycji mam drugie ekonto tyle że bez karty. W mBanku masz fundusze bez prowizji, polecam wpłacać na jakiś fundusz obligacji tyle że dopłaty najczęściej od 100 zł.