Wpis z mikrobloga

@Twinkle: #!$%@?, to jako największy przegryw na wykopie gratuluję Ci największego #!$%@? xD
Robienie jeszcze większej sensacji ze śmierci przyjaciela, no #!$%@?.
Zaczynam mieć wątpliwości co do tego, czy to był Twój przyjaciel, bo jak widać, masz zerowy szacunek do niego nawet po śmierci.
  • Odpowiedz
@Twinkle: Ale weź ty się ogarnij, batman ma rację. "Zaginął mój przyjaciel, wyłowili go z jeziora, nie miał nawet oczu", a teraz dowalasz jakieś teksty o dawaniu dupy. Nie rozumiem w ogóle czego oczekujesz publikując takie rzeczy? Czujesz się "bardzo winna", ale to "nie ty #!$%@?łaś". O co tu chodzi?
  • Odpowiedz
Przekazuję od Batmana, bo został zablokowany (xD)

Widzę #logikarozowychpaskow sięgnęła zenitu. Ja Ci tu wytykam brak szacunku do przyjaciela przez rozpowszechnianie jego śmierci na portalu ze śmiesznymi obrazkami i pisaniu o tym, jakby nic się nie stało, a Ty wyskakujesz z jakimś ruchaniem między wami, no #!$%@? xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Intellectually_superior: No nie wiem, pewnie nie mam znajomych, ziomeczku.
A co do tej winności to kiedyś brałam dragi, teraz on brał kilka dobrych lat przed śmiercią i strasznie się samobiczuję za to, że mu nie pomogłam, no ale on nie dawał sobie pomóc. Kontakt zerwał.

@RobieZdrowaKupke: Ja #!$%@?ę, jak dla was się liczą plusiki no to #!$%@?.
Ja jak chcę plusy to robię jakiś materiał na #gruparatowaniapoziomu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@znacie_ewrynajt: Został zablokowany, bo #!$%@? głupoty. ( ͡ ͜ʖ ͡)
Ty, no faktycznie, dziwne, że na xyz portali jest, ale już na wykopie nie.
A przyjaciel miałby #!$%@?, bo nie ma kija w dupie jak wykopki, cyk.

@NDSS: Nie ma mnie kto poklepać po pleckach
  • Odpowiedz
@Twinkle: Odkąd umarł Zimon, to dalej nie przeszłam nad tym do porządku dziennego. Czasem mi się śni. Czasem przechodzę przez miejsca, gdzie razem byliśmy i nie mogę po prostu; albo jak przejeżdżam koło jego starych wynajmowanych mieszkań czy rave-spotów... Nie mogę, Gwiazdko, a u mnie teraz tak się #!$%@?ło w rodzinie, że jak chcesz o tym usłyszeć to PW - a nawet nie wiem czy dam radę opisać wszystko. Ziściły
  • Odpowiedz