Wpis z mikrobloga

@Kaijot A dlaczego zdjęcie z hajlujacym Dudą uznajemy za śmieszne i w nie nie wierzymy?

Bo wiemy że to jest jedna z klatek filmu, jest to urywek całości w którym prezydent min wykonuje gest machania ręką.

Idąc do brzegu, Biblia to ponad 1000 stron zbioru wiedzy w której przeczytamy również o tym że przestępców należy zabijać. Dlatego nie powołujemy się na jedno zdanie.
  • Odpowiedz
nie samego czlowieka jako osobe sie potepia, ale postawe, ktora mozna zaweze zmienic


@Chlopak_jak_z_plakatu: Zmienić, czyli nakazując mu żyć w samotności. Pytam poważnie, nie widzisz nic złego w takim postępowaniu? Bycie homo niby nie jest złe, złe jest dopiero zachowywanie się jak homo, ale skazywanie takiego człowieka na samotność jest już dobre? Dlaczego wy to sobie robicie?

  • Odpowiedz
  • 1
@kuba560x tak, są to katolicy. Katolickie fanpage, katolickie portale i tacy też użytkownicy.
Nie, takie osoby nie muszą chodzić do psychologa i nie jest to zaburzenie psychiczne. Jesteś w tym momencie zwyczajnym kłamcą. Setki najważniejszych organizacji medycznych - z WHO i WMO na czele - uznają to za wariant seksualności, w klasyfikacjach medycznych też nie jest on uznawany od dawna ani za chorobę, ani za zaburzenie psychiczne, a to w wyniku
  • Odpowiedz
@vind Odpowiedziałem na twoje pytanie post wyżej. Doatkowo jest pewna różnica pomiędzy osobą wierzącą i praktykującom. Są też osoby które utożsamiają się z Bogiem ale w żadnym stopniu nie zasady sobie trudu aby zgłębić jego przesłanie i naukę.

Na portalu Razem są zadeklarowani komuniści, antifa. Czy w takin razie partia razem jest drugą miedzynarodowka? Wieżę że nie, oraz wieżę że utożsamianie ludzi lajkujacych profil razem z samą partią jest nadużycie a
  • Odpowiedz
Sodoma i Gomora


@Nieszkodnik: Jedna z moich ulubionych przypowieści.

Gdy Sodoma urosła w siłę, niechętnie przyjmowała przybyszów. Według Biblii mieszkańcy Sodomy i Gomory byli niegodziwi, rozpustni, pogardzali prawem boskim i ludzkim. Bóg Jahwe zamierzał je zniszczyć, ale za namową Abrahama zgodził się, że daruje życie jego mieszkańcom, jeśli wśród nich znajdzie się przynajmniej dziesięciu sprawiedliwych. W tym celu wysłał do Sodomy dwóch swoich aniołów, którzy spędzili noc w domu Lota.

Przed nocą mężczyźni z miasta otoczyli dom Lota, by współżyć z jego gośćmi. Lot zaoferował im w zamian swoje dwie córki-dziewice, jednak oni odmówili. Wtedy zaryglował drzwi domu. Mieszkańcy miasta chcieli je wyważyć, więc aniołowie porazili
  • Odpowiedz
  • 0
@kuba560x
I nie wiem o co chodzi z drugą międzynarodówką, partii Razem nie popieram i nie jest mi na rękę żeby doszli władzy. Antify też bo ma niektóre oddziały zbyt radykalne i nic z tym nie robi, komunizm mi się nie podoba, ale przyjmuje, że można go rozpatrywać, bo jak się głębiej spojrzy to można w nim znaleźć - nieprzemawiajacy do mnie - ale jednak sens. O ile kogoś pociąga budowanie
  • Odpowiedz
@vind Nie powiedziałem że wszyscy katolocy są super, ale należy odróżnić katolika od osby która ma się za katolika. Należy rozróżniać socjalistów od komunistów
  • Odpowiedz
  • 0
@kuba560x z tym że o tym, czy ktoś jest jakiejś wiary stanowi właśnie ta osoba. A to czy żyje w zgodzie z tymi bzdurnymi zasadami to już kwestia jego hipokryzji albo jej braku.
  • Odpowiedz
@vind Czyli rozumiem że socjalista i komunista to jedno? Czyli muhamed terrorysta to to samo co iman w Arabii prowadzący miejscowy ośrodek pomocy dla ubogich. Dziękuję za objaśnienie ;)
  • Odpowiedz
@vind Napisałeś. Przeczytaj uważnie. To czy ktoś przynależy do jakiejś wiary zależy od osoby i tego czy ona uważa się za członka danej wspólnoty nawet jeżeli nie przestrzega reguł tej wspólnoty.

Czyli dla Ciebie Muzułmanie którzy mordują niewinne dzieci są takimi samymi muzułmanami które takie dzieci ratują.

Sam się zaorałeś kolego:)
  • Odpowiedz
To, że jest sie katolikiem nie znaczy, że nie można potępiać zboczeń a już na pewno tak obrzydliwych jak homoseksualizm. Przypominam iż Bóg znisczył ten zwierzęcy odruch w Sodomie i Gomorze.
  • Odpowiedz
  • 0
@kuba560x ty jesteś zdrowy? Przecież nie napisałem, że to tacy sami katolicy, tylko że też są katolikami.
Protokół 'powiem mu o zaoraniu' zaciągnięty z gimbusiarakich filmików z yt wygrywa ci się jakoś randomowo?
  • Odpowiedz
@kuba560x: po pierwsze primo - nadużywasz i to mocno określenia „wiedza”.
Po drugie primo - ciągle nie podałeś powodu przez który nie należałoby przytaczać fragmentów tej konkretnej książki.
Po trzecie primo - ultimo - sugerujesz, że z boga Boga, Jezusa i reszty tego typu bohaterów nie należy się śmiać? Jeśli tak to dlaczego?
  • Odpowiedz
@prawa_reka_sorosa: to pomyśl sobie, co mieszkańcy tych mieścin musieli wyprawiać (oprócz gwałcenia przyjezdnych), że wyparowali, a córeczki Lota przetrwały.
PS. W rodzinie Adama i Ewy też jakby podobnie być musiało, więc może to u nich normalne?
  • Odpowiedz