Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@kuba560x: Żeby wytknąć hipokryzję. Przykazanie Ewangelii wg św. Mateusza jest najważniejszym przykazaniem pozostawionym przez Jezusa, ale wciąż znajdują się mądrale, którzy selektywnie traktują pojęcie bliźniego albo takie gęste jednostki, które nie widzą żadnego powiązania pomiędzy religią chrześcijańską a słowami z Ewangelii.

Chyba że to troll, wtedy daję 6/10, bo nawet się trochę zagotowałam.
a wiesz, ze mozna kochac blizniego, ale potepiac go za jego postawe?


@Chlopak_jak_z_plakatu: Bycie homo jest postawą w takim samym stopniu, w jakim bycie murzynem jest postawą.

Bo taka postawa nie zest zgodna z natura


To natura tworzy homoseksualistów. A poza tym standardowo zapraszam.

nie samego czlowieka jako osobe sie potepia, ale postawe, ktora mozna zaweze zmienic.


Kościół proponuje homoseksualistom życie w samotności. No super oferta. Ja wiem, że wykopkom
@vind Pytanie nr, czy to są katolicy?

Rzecz druga, milowanie nie polega na zgadzaniu się z bliźnim w każdym zagadnieniu. Miłowanie to działanie polegające na wyjaśnieniu często też lopatologicznie tego co jest dobre a co złe.
Zabójcy, geje, nasza rodzina, oni wszyscy są bliźnimi. Czy zgadzanie się, głaskanie tych osób nie jest rzeczą dobrą. Mordercę należy postawić przed sądem a brata który cpa, należy nawet w twarz uderzyć, jeżeli sprawi to że
@lacuna: a wiesz, ze mozna kochac blizniego, ale potepiac go za jego postawe? Bo taka postawa nie zest zgodna z natura i naukami Chrystusa, wiec nie samego czlowieka jako osobe sie potepia, ale postawe, ktora mozna zaweze zmienic.


@Chlopak_jak_z_plakatu: Bycie homo to postawa ja #!$%@? nie wierze xD

Usmiercili Alfiego Evansa, a tu mamy typa co ma 80% marywicy mozgu i jeszcze daje takie wpisy.

O hui
loczyn - >@lacuna: a wiesz, ze mozna kochac blizniego, ale potepiac go za jego postaw...

źródło: comment_HYWhycx7nFY6S2UHa5h3XOgMRm26W911.jpg

Pobierz