Wpis z mikrobloga

25 lvl, zero obycia towarzyskiego nigdy na zadnej imprezie, zabawie , weselu.. w podstawowce #!$%@? ze wszystkiego co sie da, zadna szkolna dyskotetka, komers pozniej w gimnazjum tez w LO oczywiscie tez, na studniowke nie poszedlem.. Wtedy sie cieszylem, bylem mlody ze moge tez czas poswiecic na.. granie w gry.. teraz na 25lvl czlowiek uswiadamia sobie jaki byl glupi.. do czego doprowadzil.. Ktos powie jestes jeszcze mlody, mozesz to naprawic ale to sa zwykle slowa.. nie da sie odrobic tych straconych lat, tego doswiadczenia z lat mlodzienczych nieodrobie...

#przegryw #depresja #stulejacontent ##!$%@? #oswiadczeniezdupy
  • 9
@Kremufczyn
@graffer studia to gowno pelne normikow i cwaniaczków ktorzy by opa jechali codziennie za to ze jest odrobine nieśmiały. Co wy nyslicie ze bedac tak zamknietym w sobie polowa zenskiego akademika by do niego wpadała na ruchanie w przerwach od wspolnych imprezek?
Też sie zlapalem na ten zarcik hehe idz do ludzi jak jestes #!$%@?. Nikogo nie poznalem na studiach i caly czas sam, nawet z nikim nue pogadalem. Przez 3
@Canova: Mnie na ogol towarzystwo normikow wykancza, zle sie czuje wsrod nich, wiem ze nie pasuje tam, wystarczy ze bedzie jedna osoba w grupie ktora mi nie odpowiada to ja juz sam sie wycofuje, dwa nie umiem sie przystosowac do grupy, zycia w grupie
@wielebny_: Opis 1:1 pasuje do mnie również. Od jakiegoś czasu staram się nadrobić co straciłem. Najważniejsze jest, żebyś pod żadnym pozorem nie wycofywał się i przebolał przez swoje strachy i kompleksy. Po prostu miej #!$%@? na to co inni myślą (wiem, że tak się nie da, ale musisz to wymusić).