Wpis z mikrobloga

Przestańcie marudzić, dobrze, że administracja coś robi. Myślę, że do ściągania od nas kasy jeszcze daleka droga, ja tam się cieszę, zmiany są dobre. A przy tak znaczących błędy to normalka, na pewno kosztowało to sporo pracy, chociaż dlatego warto by było zamknąć te marudzące mordy i wykazać trochę cierpliwości.
@Elaviart, administracja już na nas zarabia poprzez reklamy. To jest sprzedawanie produktu, wybrakowanego produktu. Jak kupisz np. nowy komputer z błędami, to też powiesz o narzekających "zamknijcie marudzące mordy, przecież się starali, to nowy komputer, więc błędy to norma"? Skoro na mnie zarabiają, to niech mnie szanują jako użytkownika. Wypuszczenie takiego bubla, to brak szacunku.
@mar3k: analogia dosyć marna, ponieważ używając wykopu nie płacisz za to. W przypadku komputera, gdyby był on marnej jakości zapewne nic już byś w danym sklepie nie kupił, lecz tutaj nie kupujesz. Oczywiście, możesz wyrazić swój sprzeciw przenosząc się na inny serwis, ale wykop w Polsce nie ma raczej rzetelnej konkurencji ;-)
@mar3k, android ładnie wytłumaczył czemu jesteś idiotą. Jesteś tu z własnej woli i tylko dlatego, nie płacisz za to żeby tu być, więc nie wiem jak możesz korzystać z darmowego serwisu który dla Ciebie jest bublem. W ogóle przykład z dupy.

A reklamy są konieczne, żeby wykop w ogóle istniał. Jeślibyśmy płacili za rejestrację, to masz rację, takie narzekanie byłoby uzasadnione. Więc jak Ci coś przeszkadza to pamiętaj żeby zamknąć drzwi
@Elaviart, obawiam się że masz rację ale tylko jeśli chodzi o reklamy. Wykop to ludzie którzy czasem z większym a czasem z mniejszym zaangażowaniem tworzyli ten portal. Ci właśnie użytkownicy mają pełne prawo narzekać na elementy które im się nie podobają. Błędy można naprawić i każdy to wie ale czytają od wczoraj wpisy nie da się uniknąć konkluzji że mimo wszystko większość jest delikatnie mówiąc zniesmaczona po sobotnio-nocnym armagedonie.
Na last.fm jak zmienili layouta to było chyba jeszcze więcej niezadowolonych i ogromna akcja przywrócenia dawnego wyglądu. I co? I nic. Twórcy stronki pod hasłami dobra dla użytkowników pozostawili nowy, nielubiany wygląd witryny i generalnie mieli gdzieś negatywne komentarze. Tutaj będzie tak samo, mówię wam ;) Im szybciej się przyzwyczaicie tym lepiej.
@rar właśnie, a gdyby nie my to wykop byłby niczym i podobno my "tworzymy ten portal". dlatego nie rozumiem dlaczego nie przywrócą chociaż w części starego wykopu jeżeli prawie wszystkim aktualny się nie podoba. :|