Wpis z mikrobloga

@Fryceusz ja o tym wiem, ale Twój kolega po fachu myślał, że trafi na kolejnego idiotę który weźmie i zapłaci. Właśnie dlatego nie pałam zbytnio do mundurowych, bo większość (podkreślam większość, nie wszyscy) myślą, że są ponad prawem. Ale "zdarzają się dobre smerfy" (cytując z filmu bodajże Allegrosz), bo i na takich trafiam często.
  • Odpowiedz
@SzczurzyMajk: życie frustratów weryfikuje bo ktoś się trafia w końcu lepszy. W policji pracują tylko ludzie. Wiadomo że jak ktoś złoży skargę lub oficjalny donos to robi się problem.
  • Odpowiedz
@Rawcio: nie ma reguły. Jak się czegoś nauczysz robić to warto to szlifować. Skakanie że stanowiska na stanowisko wcale nie zwiększa twojej jakości. Jak chcesz gdzieś iść to się dostaniesz. Mi jest dobrze w RD i szczerze nie myślę o żadnej innej robocie.
  • Odpowiedz
@TomaszFutbalista: piwo w parku mnie nie interesuje na co dzień chociaż uwagę trzeba zwracać też i na takie sprawy, chociaż to nie główny problem drogowki. Za czerwone światło zależy w jakiej sytuacji. Jak ktoś lata na ruchliwej ulicy to powieka mi nie drgnie bo widziałem już na żywo jak facet leciał parę ładnych metrów nad ziemią bo mu się spieszylo na autobus. Czerwone dla pieszego to zielone dla pojazdow. Jak
  • Odpowiedz
@sprawa: drogówka nie ma komendanta bezpośrednio nad sobą. Jak jest dużo wypadków śmiertelnych w szczególności a mało reakcji na wykroczenie tudzież pouczen/ mandatów na bezpośrednie przyczyny to wiadomo gdzie będzie leżał problem...
  • Odpowiedz
@Fryceusz Panie Oficerze, możliwie że popełniono przestępstwo przez najwyższych urzędników w Polsce. Czy jak Panu o tym powiem, to zajmie się Pan tym, czy nadal będzie Pan próbował złapać osoby które przekraczają prędkość? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Fryceusz Pfffff... Dlatego cieszę się że odpuściłem ten "piękny" kraj. BTW. W UK Policja ani raz mnie nie zatrzymała. Tutaj trzeba udowodnić komuś winę a nie udowadniać swoją niewinność. Bez odbioru.
  • Odpowiedz
@Fryceusz W Polsce też tak w sumie jest, ale tylko w stosunku do bogatych i ważnych. Śmieszne jakie są wyroki za PG a jakie są za to że ktoś na kogoś napadł. Ciężko taki kraj nazwać sprawiedliwym.
  • Odpowiedz
@luke_cornet: no to słuchaj nie możesz mieć pretensji do policji że jest takie a nie inne prawo czy procedury. Policja ma się stosować do tego co mądrzejsi wymyślą. Działa się na podstawie prawa. Prawo konstruuje rząd. Policja i prokuratura prowadzi czynności a skazują i wydają wyroki sądy. Nie można mieć do linii o to pretensji... Nie Ci z ulicy to wymyślali.
  • Odpowiedz
@Fryceusz: praca w firmie... mogę Ci życzyć cierpliwości, wytrwałości, i żebyś się nie zrażał od przełożonych ;) pierwsze 3 lata służby?
  • Odpowiedz