Wpis z mikrobloga

Wiele osób mi polecało, opinie bardzo dobre, więc poszedłem dzisiaj w końću do #vegab
No jakie to jest dobre. Wziąłem najbardziej zachwalaną mi wersję czyli aloha (sos mango i marynowany ananas).
Sos świetny, jak indyjski chutney z mango, lekko ostry. Zadziwił mnie ananas, bo za nim nie przepadam, ale ten został tak fajnie przyrządzony że przypomina trochę ogórka konserwowego i świetnie łączy się z resztą składników. Dalej czuć że to ananas, po części przez strukturę jak i owocowy smak.

"Mięso" ciekawiło mnie chyba najbardziej. Świetnie doprawione, nie przesuszone oraz faktura bardzo zbliżona do kebabowego kurczaka. W ciemno ciężko byłoby mi odróżnić od prawdziwego. Ogólnie to również super
Szkoda że dopiero teraz się tam wybrałem bo naprawdę bardzo dobre. Muszę jeszcze wpaść ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Olimp mnie ciekawi przez to słonecznikowe tzatziki.
Polecam
Janusz Kek
#jedzenie #krakow #jedzzwykopem #mniamniam #weganizm #wegetarianizm #veganmay - nie wiem czy mogę tego tagu używać xD, jak coś to usunę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz J.....k - Wiele osób mi polecało, opinie bardzo dobre, więc poszedłem dzisiaj w końću...
źródło: comment_G2KSiGw01kYuEyUKpPV3J4GkCLONrmWS.jpg
  • 36