Wpis z mikrobloga

Wie ktoś może czy trudno dostać się na infę na Uniwersytet Łódzki? Czy bez matmy rozszerzonej, ale z podstawą 98%, angielski podstawa >90% i rozszerzenie >80% da radę? I czy jest tu może ktoś, kto studiuje na wydziale Fizyki i Informatyki Stosowanej? Boje się trochę tej fizy, bo w #techbazie miałem fizykę ledwo przez rok, ale na tym wydziale jest specjalizacja bazy danych i aplikacje sieciowe, oraz są wykłady ze AI, co jest bardzo kuszące? Dał bym radę jakoś z tą fizyką? ( ͡º ͜ʖ͡º)
#studbaza #informatyka #matura #ul #lodz
  • 8
  • Odpowiedz
dostalem się na wszystkie kierunki informatyczne na UŁ (mature napisalem mocno srednio )ale zrezygnowałem, dostać się latwo gorzej utrzymać ale jak dobrze ogarniasz matme to powinieneś dac radd
  • Odpowiedz
nie podobało mi się matma i duża intensywność zajęć mnie przytlaczala przenioslem się w ciągu tygodnia nA zupełnie inny kierunek kierunek innym mieście (Łódź przytlaczajace miasto
  • Odpowiedz
@ytjam: ja studiuje na FTIMSie PŁ i powiem tak, pierwszy semestr więcej ćwiczeń, mniej laboratoriów. Drugi semestr to już konkretna ilość laboratoriów i zdecydowanie większa ilość rzeczy do zrobienia w ciągu tygodnia - chociażby duża ilość sprawozdań. Dodatkowo na drugim semestrze masz przedmiot systemy operacyjne, który robi czystki wśród studentów. Jeżeli chodzi o matmę i fizykę - bez rozszerzonej matmy może być Ci ogólnie ciężej na infie.
  • Odpowiedz