Wpis z mikrobloga

@Sadar: Marzenia są po to, aby je realizować. Sam or dziecka marzyłem o tym aż przyszła w końcu to pora. Dziś potrzeby maszynistów jak nigdy. Najlepszy czas aby rozpocząć przygodę z tym zawodem :) Przez najbliższe lata to maszynisci dyktują warunki firmom, nie na odwrót. Działaj, niesamowita satysfakcja z pracy gwarantowana!
@general-tem2: taaa :D Na słoiku prawie zęby straciłem :D Ale trzeba przyznać że pierwsza jazda głęboko zapadła mi w pamięć, mimo że rzucało mną jak workiem kartofli to mi się podobało (ʘʘ)
@SKYFander: tak, ksywa "byk" nie wzięła się z niczego :P niewiele się pomylę jeśli powiem że jazda tym to tak jakbyś jechał na trampolinie. Normalnie możesz sobie spokojnie kawę w kubku zrobić i nie wyleje się ani kropla. Na ET22 bez słoika z zakrętką ani rusz, bo po pierwszym kilometrze tę kawę miałbyś na sobie i pulpicie. Narowiste bydle ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@general-tem2: @SunnO: chłopaki mam do was pytanie, zawód maszynisty to jedno z moich marzen, szczególnie rajcuje mnie coś typu LHS jakiś ciężki #!$%@? spalinowy ale paraliżuje mnie jedna rzecz, nie boicie się że niedługo sztuczna inteligencja zabierze wam pracę ?