Wpis z mikrobloga

@niepodszywamsiepodbiauka:

To z bitcoina najczęściej się korzysta


Ethereum ma więcej transakcji, więc pudło.

ma najmniej w zastosowaniu.


Przez zastosowanie rozumiem (i oni pewnie też), do czego może zostać dana kryptowaluta wykorzystana. Z tego powodu platformy smartkontraktów są tak wysoko w rankingu.
  • Odpowiedz
Ethereum ma więcej transakcji, więc pudło.

@Kliko: xD Jak wliczasz wszystkie transakcje kontraktowe, to owszem.

Przez zastosowanie rozumiem (i oni pewnie też), do czego może zostać dana kryptowaluta wykorzystana. Z tego powodu platformy smartkontraktów są tak wysoko w rankingu.

Nie może tak być, bo kompletnie rozmija się to z wynikami pozostałych krypto. Ogólnie instytut #danezdupy
  • Odpowiedz
@niepodszywamsiepodbiauka:

Jak wliczasz wszystkie transakcje kontraktowe, to owszem.


Oczywiście, że wliczam. A że bajtkojn nie ma smart-kontraktów? Ojej, tak mi przykro.

Nie może tak być, bo kompletnie rozmija się to z wynikami pozostałych krypto.


Których konkretnie?
  • Odpowiedz
Oczywiście, że wliczam. A że bajtkojn nie ma smart-kontraktów? Ojej, tak mi przykro.


@Kliko: No więc okłamuj się dalej, ja mówię o faktycznych transakcjach. ¯\_(ツ)_/¯

Których konkretnie?

Liska przemilczę, bo to jakieś nieporozumienie xD
NEO łamie sporo dotychczas przyjętych konwencji i drastycznie zmienia zasady działania, a ma najmniej za innowacje, za to najwięcej za zastosowanie. Do czego niby ma być wykorzystywany poza przelewami? To w sumie obala twoją hipotezę, więc dalej
  • Odpowiedz
@Kliko: Oj, stop! NANO != NEO. Pisałeś o Nano i w głowie zostało mi Nano, a na liście jest Neo.
Neo nie znam na tyle, ale ocena innowacji wydaje się być uzasadniona ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W moim poście powyżej, zamiast NEO ma być NANO*

Jak wyślę token ERC20, to dlaczego miałbym takiej transakcji nie wliczać?

Ależ wliczaj, problem w tym, że jak w swoim smartcontrakcie zmienię
  • Odpowiedz
@niepodszywamsiepodbiauka: Ale co 300k? Przecież transfer tokenu to jak najbardziej transfer wartości. Nawet transfer krypto kota to transfer wartości.
Jakby wliczać wartość transferowanych tokenów to ethereum prawdopodobnie przesyła więcej wartości niż bitcoin dziennie. Nie znam jednak strony która prowadzi takie statystyki.
  • Odpowiedz