Wpis z mikrobloga

Czy same jezyki cos dzisiaj daja?

Dajmy na to mam ang b2/c1, niem b2 i 3ci jezyk b1/b2.

+ byle jakie studia (licencjat) docelowo.chcialbym podjac FIR ale zaocznie i boje sie ze nie podolam, bo 4 lata po maturze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To jest szansa na dobre pieniadze w #korpo ?

#korposwiat #pytanie #pracbaza #zarobki
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NiebotycznyWojciech: tylko tam nie ma mieszkaniówki/ 13 pensji/ moga cie w-----c w kazdej chwili i zaczniesz od nowa gdzie indziej za 1500 na start/ mozesz nie byc wystarczajaco dobry wśród innych szczurów/ c-----e otoczenie sztucznych przyjaźni i dążenia do celów za wszelką cenę
  • Odpowiedz
@NiebotycznyWojciech: w korpo nie bedziesz j---l majac 40-50-60 lat a bedziesz musial gdzies
w panstwowie emerytura majac 50 lat okolo xD
ogólnie w necie często piszą że p------ą korpo bo stres, terminy, zero życia a na wykopie to wybawienie wiec nie wiem w co wierzyć xD

tak tez na magazynie robie plecy mnie tak n----------a ze przed 30stka chyba renta albo kula w leb
  • Odpowiedz
@wypokk: ja pracowalem z typkami po 50tce na magazynie i jakos tam dawali rade.

Masz studia, jakies skillsy, jezyki? Mysle ze nawet C+E lepszs niz magazyn albo rob uprawnienia na wozki i pojezdzij troche a potem do DE i bedzie Ci sie spoko zylo
  • Odpowiedz
@NiebotycznyWojciech: nie mam nic, tylko maturę i prawko xD
te mirki po 50-tce na magazynach to zero życia mają a ich rozrywka to kabaret na tvp - ja nie pasuje do takich ludzi za nic
ich żony zazwyczaj to jakieś 80 kilogramowe grażyny co golą się raz na miesiąc a s--s uprawiają po ciemku bo ich samych to zaczęło brzydzić
c--j z takim życiem xD
Sam nie wiem czy w
  • Odpowiedz
@NiebotycznyWojciech: chciałbym mieć mieszkanie, o--------ć się przez 8h i mieć siłe na siłownię,chęci do życia i kobiety
a póki co mieszkam z rodzicami jeżdze gratem za 500zł i odkładam każdą wypłatę gdzie w-------e z tej wsi to odległy cel przez finanse
koledzy namawiaja na emigracje ale jakos w fizycznej robocie nie jestem jakos efektywny - zresztą kiedyś musiałbym stamtąd wrócić i znowu zaczynać od zera
  • Odpowiedz