Wpis z mikrobloga

Moje miasto, takie piękne <3 Saur Neptun - full profeska <3
Gówno radośnie płynie rzeką do Zatoki Gdańskiej, pólnocno-wschodni wiatr szybko nie pozowoli gówienku odpłynąć w siną dal.

XXI wiek w Gdańsku - ważne, że lokale usułgowo - mieszkaniowe rosną jak grzyby po deszczu, infrastruktura to drażliwty temat :)

Pan prezydent Paweł Adamowicz pyta się na swoim FB, czy wolimy gówno w Zatoce, czy np 2 nowe trawmaje zamiast awaryjnej przepompowni ???

Także, ten... serdecznie zapraszamy wszystkich nad morze, sezon 2018 już otwarty. Polecamy gówniane kąpiele, rzeźbienie w gównianym piasku i gównianą rybę! Do plaży w Brzeżnie i na Stogach dojedziecie tramwajami nr 3 i 8 (nie wiem, czy już będą te nowe)

#gdansk #trojmiasto #morze #baltyk #paweladamowicz #heheszki
  • 22
@vanda_el: zomg... naprawdę miałem nadzieje że przesadzasz w opisie. I serio budyń ma fetysz tramwajowy xD A co do przepompowni, to cóż, o stanie infrastruktury może świadczyć choćby fakt, że tam były 4 pompy, w tym dwie zapasowe. Zdechły 3 praktycznie na raz, z powodu spadku napięcia w przeciążanej sieci w centrum. W sumie o czym gadać? To się samo komentuje. Ale w razie czego zwali na GWIK i Energę, a
q.....q - @vanda_el: zomg... naprawdę miałem nadzieje że przesadzasz w opisie. I seri...

źródło: comment_NlprF51PwdfBNw2OSfbMgtvByAA2KbwY.gif

Pobierz
@vanda_el teraz gówno zbierane jest do barek. widzę, że znasz się bardzo dobrze na rozwiązywaniu awarii wod-kan. Ciekawe co ty wiesz o tym temacie.

Do was dociera tylko to, że gówno poszło w jakąś rzekę. Ale jakby ktoś nie podjął tej decyzji to ludziom w domach by kible #!$%@? i wtedy byś miała chryję babo jedna! Epidemia gotowa!

Teraz na spokojnie barki juz przypłynęły i można zbierać ścieki.

Ale nie eeee! !!ja
@paperipapo no chyba jednak nie widzisz, bo ja nigdzie nie napisalam, że jestem specjalistką od kanalizacji ;) Drażni mnie natomiast tłumaczenie- "nie mamy planu B, bo plan A wywala się raz na 10 lat". Otóż najdalej w zeszły piątek po raz 3 w ciągu 3 lat padał (i zalał miasto) tzw "deszcz stuletni". No sorry ale plan jest taki, że "deszcz stuletni" ma padać raz na 100 lat, a nie kurła co