Wpis z mikrobloga

#startup #firma #technologia #budujzwykopem #januszebiznesu #mechanika #autocad #pracbaza #elektronika #automatyka

Mirabelki i Mirki, mam pomysł na zajefajną maszynę, która pozwoliłaby na redukcję zaangażowania ludzi w pewną czynność wykonywaną podczas budowy domów. Tylko pomysł pomysłem - a ja od miesiąca zastanawiam się jak się za to zabrać. Gotówki trochę mam - jakiś kredyt do tego? Akceleratory? Dotacje? Orientuje się ktoś jak ugryźć taki temat? Może powinienem zacząć od patentu?

I oczywiście szukam kogoś kto by przelał do Inventora/AutoCada mój pomysł - zanim ja sobie przypomnę jak się to obsługuje - Ty już narysujesz. Do tego potrzebny automatyk/elektronik, który to poskłada od strony elektrycznej i zaprogramuje.

Oferuję oczywiście rekomendacje i wpis do CV ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do tego ustalona z góry ilość cebulionów - chyba, że chcesz brać udział w budowie czegoś nowego (mam na myśli budowę firmy) i chcesz udziały (te dywidendy z milionów które zarobimy!) - wszystko do dogadania. Oferta ważna w całej Polsce - ale byłoby super, gdybyś był z opolskiego.

Pomocy!
  • 21
  • Odpowiedz
@jacekres: znając życie w ameryce już coś takiego mają;) Najpierw sprawdź czy istnieje.

Zresztą, nie jesteśmy Zuckenbergami, nie ukradniemy ci pomysłu. Pisz co to.
( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz