Wpis z mikrobloga

#mirabelkopomusz #perfumy

Mirabelki, co sądzicie o Black Opium YSL (lub ewentualnie wersji Floral Shock)? Zastanawiam się dość mocno nad ich kupnem, ale wciąż nie jestem do nich przekonana w 100%. Albo inaczej, nigdy do żadnych perfum nie byłam przekonana na tyle, aby być pewną, że szalenie mi się podobają (nie dotyczy perfum męskich) :D Dodam, że na mojej skórze nic nigdy nie trzyma się szałowo długo, a tutaj kuszą mnie recenzje dotyczące trwałości zapachu.
  • 35
po co płacić za zapach którym pachnie połowa miasta?


@Rea_: Akurat kwestia indywidualizmu jest drugorzędna, zwłaszcza, że jak zauważyła koleżanka wyżej pH skóry nadaje nieco inny akcent tym samym zapachom :) Napaliłam się kiedyś na "indywidualistycznego" Aliena, zachwalanego wówczas na forach i niestety był dla mnie totalną fujką.
@Rea_: dobrze prawi
@pytaks: zorientuj się jakie nuty zapachowe Ci się podobają, możesz też poszukać czegoś tutaj https://www.fragrantica.pl/szukaj/ na zasadzie podobnych do tych, które "wpadły Ci w nos".
A potem na iperfumy można kupić sobie próbki i znaleźć coś dla siebie, zamiast inwestować w to co forsują drogerie typu Sephora zawalając 3/4 sklepu flakonami z reklam przedświątecznych (czytaj 4 zapachy na krzyż).

Są też grupy na fb typu rozbiórki perfum
@asique: Podstawowego + jakąś wariację, której już nie pamiętam ;) Do tego Angel i chyba coś jeszcze. Ogólnie perfumy od TM średnio mi przypasowały.
@pytaks: możesz też pokupowac małe próbki zapachów na OdlewkiPerfum :) TM ma dziwaczne zapachy generalnie (ten nowy zielony to dziwadło ze o mamo :D) A jakie zapachy ogólnie CI sie podobają nie liczac nieszczesnego Black Opium? :)